Jakštas

Šiandien Panevėžio mokslo ir technologijų parke vyksta 4-asis tarptautinis forumas „Inovatyvios technologijos ir vadyba darniai plėtrai – 2022“, (ITMS’2022). Renginį organizuoja Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijos ir verslo fakultetas.

„Gerbiami organizatoriai, dalyviai, svečiai, sveikinu jus atvykus į Panevėžį, į 4-ąjį tarptautinį forumą. Šiame forume daugiausia dėmesio bus skiriama šiuolaikinės ekonominės, socialinės ir technologinės aplinkos aspektams, susijusiems su verslo praktika. Pasaulis skatina pramoninės ekologijos ir žiedinės ekonomikos plėtrą. Žiedinė ekonomika suteikia galimybę iš naujo atrasti mūsų ekonomiką, kad ji taptų tvaresnė ir konkurencingesnė. Šis forumas suteikia puikią galimybę dalytis žiniomis, patirtimi verslo ir technologijų srityje. Tai forumas, kuriame aptariami naujausi verslo, technologijų ir vadybos tyrimų rezultatai bei technologijos, siekiant užtikrinti tvarią plėtrą. Šiandien čia turėsite galimybę užmegzti profesinius ir asmeninius ryšius, galimybę bendradarbiauti ateityje. Linkiu, kad forume rastumėte atsakymą į jūsų išsikeltą klausimą, kaip naujos technologijos gali padėti padidinti ekologinį, ekonominį ir socialinį tvarumą“, – sveikinimo kalbą sakė Panevėžio miesto mero pavaduotojas Valdemaras Jakštas.

Visą dieną vykstantis forumas apima dvi tarptautines konferencijas: 14-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Išmaniosios technologijos logistikos ir mechatronikos sistemose – ITELMS’2022“ bei 9-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Socialinės ir verslo aplinkos pokyčiai – CISABE’2022“. Čia dalyviai pristatys naujus mokslinius tyrimus, keisis informacija, aptars aktualijas.

Print Friendly, PDF & Email