2024, balandžio 24, Trečiadienis

Panevėžyje vyks tarptautinio projekto „Sportas visiems“ partnerių susitikimas

Spalio 7–10 d. Panevėžyje vyks tarptautinio projekto „Sportas visiems“ ketvirtasis partnerių susitikimas. Projekto dalyviai iš Italijos, Ispanijos, Čekijos, Švedijos ir Lietuvos diskutuos tema „Kaip tampama herojais: kodėl vieni jaunuoliai pasiekia sporto aukštumų, o kiti – ne“.

Svečiai bus supažindinami su Panevėžio miesto sporto infrastruktūra, šiaurės Lietuvos kultūros ir gamtos paveldu, lankysis krepšinio rungtynėse, kuriose susitiks Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ ir Kauno „Žalgirio“ komandos.

Projekto „Sportas visiems“ idėja – gerinti uždarosios sporto infrastruktūros pritaikymą įvairioms sporto šakoms. Ypatingas dėmesys skiriamas naujai atsirandančioms sporto šakoms, sporto infrastruktūros objektų administraciniam valdymui ir logistikai. Šiuo projektu siekiama mažinti atskirtį, stiprinti solidarumą, bendradarbiavimą, neišskiriant lyčių, užimamų pareigų, politinio ir socialinio statuso. Projekto veiklomis siekiama tobulinti sporto specialistų žinias ir kompetencijas, sporto darbuotojams inicijuoti pastovias mainų programas.

Įgyvendinant projektą buvo numatyti 5 tarptautiniai susitikimai, kurie jau vyko Čekijoje, Italijoje, Švedijoje. Jų metu dalyviai dalijosi patirtimi, diskutavo apie švietėjišką sporto vertę, aiškinosi, ką sportas reiškia jaunimui, kokios fizinio pasyvumo priežastys ir kt. Projekto dalyviai taip pat turėjo galimybę išbandyti jėgas įvairiose sporto šakose.

Paskutinis, baigiamasis susitikimas vyks Ispanijoje lapkričio mėnesį.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis.

- Reklama -

Naujausi straipsniai