Rugsėjo 27 d. nuo 10 iki 15 val. antrus metus iš eilės Panevėžio „Kalnapilio“ arenoje vyks „Studijų diena 2023“. Į šį renginį kviečiami Panevėžio miesto aštuntokai ir visi gimnazistai, taip pat miesto bendruomenė, siekianti esminių pokyčių savo gyvenime. Šį renginį Panevėžio miesto savivaldybė organizuoja įvertinusi tai, kad abiturientai iki lapkričio 24 d. privalo apsispręsti dėl valstybinių brandos egzaminų laikymo, o III gimnazijos klasių mokiniai iki lapkričio 15 d. gali koreguoti individualius ugdymosi planus – šis pasirinkimas yra labai atsakingas ir svarbus.

Renginio metu vyks paskaitos ir susitikimai su mokymo įstaigų, verslo atstovais, karjeros konsultantais, buvusiais abiturientais ir jau dabartiniais studentais, garsiomis ir įkvepiančiomis asmenybėmis. Mugės lankytojai galės tiesiogiai pabendrauti su Lietuvos universitetų, kolegijų ir profesinio rengimo mokyklų atstovais, užduoti jiems rūpimus klausimus, sužinoti naujienas.

Studijų dienos metu suplanuotos konferencijos, kuriose ketina dalyvauti Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės ir technologijų instituto studijų ir mokslo vadovas Olegas Beriozovas, ISM lektorius Eimantas Žilevičius, „Lietuvos Junior Achievement“ vadovė Andželika Rusteikienė, Panevėžio kolegijos marketingo projektų vadovė Viktorija Vidžiūnienė, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro direktorė dr. Justė Rožėnė ir jų studentai, absolventai, karjeros konsultantė, VšĮ „Septynios akimirkos“ direktorė Ieva Grigaitė, gimnazijų alumnai ir kt.

Įėjimas į renginį nemokamas.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email