2024, balandžio 19, Penktadienis

Panevėžyje atidaryta nauja Lidl parduotuvė

Plėtrą Lietuvoje tęsiantis prekybos tinklas „Lidl“ atidarė dar vieną naują parduotuvę. Naujoji „Lidl“ parduotuvė duris atvėrė Panevėžyje, Smėlynės g. 112A. Ši „Lidl“ parduotuvė – jau trečioji Panevėžyje. Pagal parduotuvių skaičių mieste Panevėžys nuo šiol susilygins su Klaipėda ir Šiauliais, kur šiuo metu veikia jau po tris tinklo parduotuves.

Panevėžiečių itin laukta naujoji, standartinio dydžio „Lidl“ parduotuvė pirkėjų laukia kiekvieną dieną ir dirba įprastu darbo laiku – nuo 8 iki 22 valandos. Šios parduotuvės atidarymas Panevėžyje sukurė apie 30 naujų darbo vietų.

Naujoji parduotuvė įsikūrė buvusioje pramoninės ir komercinės reikšmės teritorijoje, kuri apsupta dviejų geležinkelio pervažų. Bendradarbiaujant su Panevėžio miesto savivaldybės atstovais, statant parduotuvę buvo išnagrinėta nemažai galimų parduotuvės statybos variantų, kurie leido priimti saugiausią ir tvariausią sprendimą parduotuvės statybai šioje teritorijoje.

Atidarant naują parduotuvę taip pat buvo prisidėta ir prie miesto infrastruktūros gerinimo. „Lidl“ atnaujino gretima parduotuvės esančią Smėlynės gatvę, įrengė turbožiedinę sankryžą, atnaujino aplink esančią teritoriją. Naujoji „Lidl“ parduotuvė Panevėžyje išsiskirs ir netradiciniu išorės dizaino sprendimu – parduotuvės fasadas papuoštas šviečiančiomis „Lidl“ pavadinimo raidėmis. Šis sprendimas buvo priimtas pasitarus su miesto architekte.

Naujoje parduotuvėje standartiškai bus įrengta ekostotelė su taromatais, talpomis popieriaus, plastiko bei kitoms atliekoms, baterijoms ir smulkiai elektros įrangai. Pirkėjai taip pat turės galimybę prisidėti prie dvejus metus vykdomo „Lidl“ paramos projekto „Už saugią aplinką mūsų vaikams“. Grąžinant užstato sistemos ženklu pažymėtas pakuotes į taromatus visose „Lidl“ parduotuvėse, sukauptą užstatą keliais mygtukų paspaudimais galima skirti vaikų dienos centrus valdančioms organizacijoms. Bendrovė, savo ruožtu, gyventojų paaukotų pinigų sumą padvigubina. Per dvejus projekto metus paramos vaikų dienos centrams buvo surinkta už 108 tūkst. eurų.

Šioje, kaip ir visose „Lidl“ tinklo parduotuvėse, įrengtas išorinis automatinis širdies defibriliatorius. Jis skirtas gaivinti žmogų bei padeda atkurti širdies ritmą dar iki atvykstant medikams. Šiuo aparatu yra apmokyti naudotis „Lidl“ darbuotojai, o svarbiausia – juo gali naudotis kiekvienas, net ir neturintis medicininio išsilavinimo. Šis modernus, automatinis prietaisas prekybos centre užtikrina maksimalų saugumą.

Naujai atidaroma „Lidl“ parduotuvė – bus jau 49-oji Lietuvoje. Šiuo metu „Lidl“ parduotuvės veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine bei Šilutėje. Pirmoji „Lidl“ parduotuvė 2020 metais buvo atidaryta sausio viduryje Trakų Vokėje.

Daugėjant prekybos centrų, įmonė aktyviai ieško darbuotojų – visi darbo įvairiuose „Lidl“ administracijos padaliniuose bei parduotuvėse pasiūlymai nuolat atnaujinami bendrovės karjeros portale http://karjera.lidl.lt. 2020 metų pradžioje „Lidl Lietuvai“ antrus mets paeiliui buvo suteikti prestižiniai „Top Employer Lietuva“ ir „Top Employer Europe“ sertifikatai, skiriami įmonėms už itin geras darbo sąlygas.

- Reklama -

Naujausi straipsniai