2024, kovo 29, Penktadienis

Panevėžio sporto centro krepšininkų savaitgalis

Savaitgalį Panevėžio sporto centro krepšininkų komandos, žaisdamos Moksleivių krepšinio lygos A divizione, laimėjo 2 pergales ir patyrė vieną nesėkmę.

Namuose vykusiose Lietuvos vaikų U14 mergaičių krepšinio čempionato rungtynėse Panevėžio SC merginų komanda rezultatu 69:57 (15:19, 19:11, 14:13, 21:14) įveikė V. Knašiaus KM ekipą. Daugiausiai taškų komandai pelnė Enrika Riselytė, daugiausiai kamuolių atkovojo Marija Šiškinaitė, rezultatyviausia varžybų dalyve tapo Viktorija Morkuckaitė. Šią komandą treniruoja  Ilona Rimšienė.

Savaitgalį Panevėžyje buvo sužaistos dar vienos puikios rungtynės. Lietuvos jaunučių U16 merginų krepšinio čempionato rungtynėse Panevėžio SC komanda rezultatu 83:41 sutriuškino Kauno KM „Žalgiris“ merginas. Pirmame kėlinyje trenerės Ilonos Rimšienės ugdytinės  vos vieno taško persvara 14:15 nusileido priešininkių komandai. Po šio kėlinio panevėžietės savo sėkmės nebepaleido iš rankų ir visus kėlinius laimėjo ryškia persvara (25:12, 22:8, 22:6). Varžybose pasižymėjo komandos lyderės: Austėja Rauckytė pelnė daugiausiai taškų, Goda Jusytė atkovojo daugiausiai kamuolių, o rezultatyviausia šių varžybų dalyve tapo Urtė Šiaučiūnaitė.

Šįkart kiek prasčiau krepšinio aikštelėje sekėsi vaikinams. Išvykoje vykusiame Lietuvos jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionate rezultatu 128:90 (33:17, 34:30, 29:20, 32:23) panevėžiečiai nusileido Kauno KM „Žalgiris“ I komandai. Geriausiai varžybose žaidė komandos lyderis Arnas Stankevičius. Panevėžiečių vaikinų komandą treniruoja Aurimas Puodžiūnas