2024, balandžio 24, Trečiadienis

Panevėžio miesto kapinėse įrengti stovai su įrankiais

Artėjant Vėlinėms Panevėžio miesto savivaldybė gyventojų patogumui Kristaus Karaliaus katedros, Panevėžio miesto Šilaičių ir Pašilių civilinėse kapinėse įrengė stovus su įrankiais.

„Nuo šiol gyventojai užsukę į kapines aplankyti amžinojo poilsio atgulusių artimųjų ir iš anksto nenumatę, jog jiems prireiks sutvarkyti kapavietę, šalia miesto kapinių administratorių patalpų pastatytuose stovuose ras visus kapams tvarkyti reikalingus įrankius. Tikimės, kad panevėžiečiai teigiamai įvertins šią naujovę, saugos ir pasinaudoję inventoriumi tvarkingai grąžins į vietą. Jei ši naujovė pasitvirtins, kitąmet planuojame tokių stovų įrengti ir daugiau“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.

Stovai su įrankiais įrengti panevėžiečiams ir atvykusiems iš tolimesnių miestų, kurie užsuks aplankyti artimųjų kapų ir bus neapsirūpinę kapų priežiūrai reikalingomis priemonėmis. Čia jie ras šluotą, grėblį, kastuvą, laistytuvą, kauptuką, grėbliuką, grėblį vėduoklę.

- Reklama -

Naujausi straipsniai