Respublikinėje Panevėžio ligoninėje atliekama vis daugiau sudėtingų, išskirtinių operacijų. Jų sėkmę lemia ne tik pacientą operuojančių gydytojų profesionalus darbas, bet ir gydytojų anesteziologų reanimatologų darbas. Šiems specialistams kiekviena chirurginė intervencija – išskirtinis atvejis, reikalaujantis nuolatinio domėjimosi naujovėmis ir gebėjimo jas pritaikyti praktikoje.

Mūsų ligoninės Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje dirba profesionalūs anesteziologai reanimatologai, kurie teikia efektyvias lėtinio skausmo gydymo paslaugas, skausmo taškų blokadas, teikia anesteziologinę pagalbą operacijų metu, kuomet, atsižvelgę į kiekvieno paciento individualumą, jie parenka optimalų nuskausminimo ir nejautros būdą. Prieš operaciją anesteziologai reanimatologai įvertina paciento būklę, įsitikina ar jis yra pasiruošęs ir individualiai pagal kiekvieną pacientą ir jo sveikatos būklę skiria jam vaistus. Operacijų metu šie specialistai valdo ir kontroliuoja visas gyvybines funkcijas, stebi aparatus ir žmogaus būklę visos operacijos metu. Jie rūpinasi ir užtikrina visapusišką komfortą pacientui ne tik operacijos metu, bet ir po jos – stebi pooperacinę paciento būklę, suteikia jam visą reikalingą pagalbą.

Šiandien pristatome Jums jauną specialistę gydytoją anesteziologę reanimatologę Dianą Pakalnienę, kuri pradėjo dirbti mūsų ligoninės Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje.

„Gimiau ir užaugau Panevėžyje, mokiausi Juozo Balčikonio gimnazijoje. Mokykloje įdomiausi man buvo gamtos mokslai ir biologija, o anksti gimusi svajonė studijuoti mediciną bėgant metams nesikeitė. Medicinos studijas baigiau Kauno medicinos universitete. Po studijų pusės metų internatūros praktikai buvau sugrįžusi į Respublikinę Panevėžio ligoninę, kur jaučiausi šiltai sutikta bei laukiama tęsti klinikinę praktiką. Todėl, baigusi Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos rezidentūrą Kaune, su vyru panevėžiečiu sukūriau šeimą, susilaukėme dviejų sūnų bei nusprendėme toliau savo gyvenimą kurti gimtajame mieste. Esu labai laiminga, galėdama dirbti savo miestui ir jo žmonėms, bei gyventi šalia tėvų, artimųjų. Laisvalaikį leidžiu su šeima, draugais, mėgstu keliauti, fotografuoti, skaityti knygas“, – taip save pristato gydytoja Diana Pakalnienė.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės informacija

Print Friendly, PDF & Email