2024, gegužės 22, Trečiadienis

Panevėžio kolegijoje vyko jau 9-asis kompiuterinio žaidimo „CS 2“ turnyras

Penktadienį, balandžio 12 d., Panevėžio kolegijoje vyko jau tradicija tapęs kompiuterinio žaidimo „CS 2“ turnyras. Jau 9-ą kartą vykstantis renginys, kurį organizuoja Krašto apsaugos savanorių pajėgos (KASP) ir Panevėžio kolegija šiais metais subūrė 10 komandų: Panevėžio 5 gimnazijos, Panevėžio mokymo centro, Velžio gimnazijos, Panevėžio kolegijos ir 6 kariškių komandas.

Turnyrą penktadienio rytą atidarė ir dalyviams sėkmės linkėjo Panevėžio kolegijos direktorius dr. Gediminas Sargūnas.Turnyras buvo įtemptas, dalyviai demonstravo puikius gebėjimus, dalis jų varžėsi ne pirmus metus. Puikiai pasirodė informacinių sistemų bataliono komanda „RISB LTK“, kurie finale susikovė su Velžio gimnazijos komanda ir juos nugalėjusi užėmė 1-ą vietą. Trečiąją vietą laimėjo Lietuvos kariuomenės LDE Jono Karolio Chodkevičiaus pėstininkų brigados „ŽEMAITIJA“ komanda. Turnyro prizininkams apdovanojimus įteikė ir už strateginius gebėjimus gyrė Vyčio apygardos 5-osios rinktinės vadas – pulkininkas leitenantas Mindaugas Rekašius.

Pertraukos metu ir po turnyro gimnazistai aktyviai domėjosi kolegijos Aktų salėje vykusia ginklų paroda, bendravo su KASP savanoriais.

- Reklama -

Naujausi straipsniai