2024, gegužės 21, Antradienis

Panevėžio karšto pramonininkų asociacija išsirinko naują Prezidentą

Panevėžio karšto pramonininkų asociacija (PKPA), kuri Panevėžio krašte veikia jau 25 metus ir vienija šio krašto pramonės ir paslaugų įmones bei mokslo institucijas, turi naują prezidentą. Balandžio 30 d. vykusiame visuotiniame narių susirinkime PKPA  prezidentu ateinančiai 4 metų kadencijai išrinktas Gintaras  Petrauskas. Jis  šiose pareigose pakeitė  Mantą Gudą, kuris nuo 2016 m. asociacijai vadovavo 2 kadencijas.

„Dėkojame Mantui Gudui  už jo ilgametį darbą,  atsidavimą, skirtą laiką ir jėgas. Jo vadovavimo metu mūsų asociacija ženkliai išaugo, tapo  stipria ir atsakinga verslo bendruomene. Ir toliau dirbsime tiek visuomenės, tiek narių labui. Turime galvoti ne tik apie savo įmonių pasiekimus, bet ir apie viso regiono ateitį bei miesto bendruomenės telkimą ir stiprinimą. Didelį dėmesį iki šiol asociacija skyrė švietimo klausimams. Ateityje taip pat stiprinsime verslo ir vietinių švietimo įstaigų bendradarbiavimą, nes visi puikiai suprantame, kad tai vienintelis kelias pasiekti pokytį ir pritraukti daugiau jaunimo mokytis ir dirbti Panevėžyje”, – sakė PKPA prezidentas Gintaras Petrauskas.

Naujasis PKPA prezidentas pabrėžė, kad dabar asociacija išskirtinį dėmesį skirs ne tik verslo aplinkos sąlygų gerinimui ir įmonių konkurencingumo stiprinimui, bet ir tokiems aktualiems klausimams, kaip jaunimo išlaikymas regione, darbo jėgos klausimų sprendimas ir įmonių plėtra bei technologinis atsinaujinimas. Pasak jo, šiuo metu aktualiausia – transformacija, skaitmeninimas ir žmonių perkvalifikavimas – tai dabar atliepia pamatinius verslo ateities poreikius ir užtikrina įmonių konkurencingumą. Tvarumo ir darnumo kryptis tampa viena iš prioritetinių sričių pramonėje.

„Transformacija ir pokyčiai gali vykti tik veikiant kartu verslui, valdžios institucijoms, savivaldai ir švietimo įstaigoms“, – kalbėjo naujasis PKPA prezidentas.

Sėkmingo dialogo ir bendradarbiavimo asociacijai ir naujajam jos prezidentui linkėjo l. e. p. LPK generalinis direktorius Tomas Garuolis.

Taip pat visuotiniame PKPA suvažiavime LPK ekonomistė Eglė Stonkutė apžvelgė, ką reiktų daryti, norint išvengti Lietuvos regionų pakliuvimo į vystymosi spąstus.

- Reklama -

Naujausi straipsniai