Panevėžio miesto savivaldybės jaunimo reikalų taryba (JRT) tęsia vasaros praktikos projektą ir pasiūlė jaunuoliams turiningai praleisti laiką įgyjant naujų įgūdžių, gebėjimų pasirinktose įstaigose, įmonėse ir organizacijose.

Į projektą įsitraukė Savivaldybė, G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka, Panevėžio priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, respublikinė ligoninė, Visuomenės sveikatos biuras, Smėlynės biblioteka, Mokslo ir technologijų parkas, „Maisto bankas“, UAB „Reklamos forma“, Panevėžio gyvūnų globos draugija, krepšinio mokykla, klubas „Dviračiai“, Bendruomenių rūmai.

Savanoriškos praktikos jau ėmėsi 16 jaunuolių (mokiniai ir studentai). Kiekvienas pats pasirinko, kur norėtų padirbėti. Dauguma praktiką atliks 2 savaites, kiti – visą mėnesį. Jie tobulins savo kompetencijas IT, medicinos, socialinės, viešojo administravimo, reklamos ir dizaino, kultūros ir sporto srityse.

JRT dėkoja projekte dalyvaujančioms įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms už pagalbą jaunimui geriau pažįstant savo pomėgius, gebėjimus, galimybes ir juos pritaikant būsimoje profesinėje veikloje.

Print Friendly, PDF & Email