renginys

Lapkričio 22 d. nuo 10 iki 18 val. Panevėžio universaliojoje sporto arenoje vyks „Studijų diena 2022“. Į šį renginį kviečiami ne tik Panevėžio miesto 9–12 (I–IV) gimnazijos klasių mokiniai, bet ir miesto bendruomenė, siekianti esminių pokyčių savo gyvenime.

„Studijų dienos temą – karjera ir mokymasis – pasufleravo abiturientų egzaminų pasirinkimas, kadangi abiturientai iki lapkričio 24 d. privalo apsispręsti, kokius valstybinius brandos egzaminus jie laikys. Visi suprantame, kad šis pasirinkimas yra labai atsakingas ir svarbus. Jaunam žmogui reikia padėti atrasti naujas karjeros galimybes, kalbėti apie tai, kokios kompetencijos ir žinios yra reikalingos jau dabar, kai darbo rinka susiduria su kvalifikuotos darbo jėgos trūkumu, o vis daugiau žmonių renkasi nestandartines veiklas ar keičia studijų kryptį“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Silvija Sėrikovienė.

Renginio formatas – aktualios informacijos pateikimas tiesiogiai bendraujant su Lietuvos universitetais, kolegijomis ir profesinio rengimo mokyklomis, paskaitos ir susitikimai su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais, buvusiais abiturientais-dabartiniais studentais bei garsiomis ir įkvepiančiomis asmenybėmis.

Renginio metu vyks konferencija „Ateities pasirinkimai – lygtis su daugybe nežinomųjų. Kaip teisingai išspręsti?“, kurioje dalyvaus įmonės „Harju Elekter“ vadovas Tomas Prūsas, „Thermo Fisher Scientific“ verslo sistemų tobulinimo programų vadovas Donatas Staniulis, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Karjeros centro vadovas Linas Šablinskas, „MRU Startup Hub“ vadovas dr. Artūras Jurgelevičius ir kt.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email