Zaidimas

Ruduo puikus metas kelionėms po Lietuvą – norinčius atrasti naujas vietas į svečius su šūkiu „Pamatyk, pažink, pasidalink“ kviečia Aukštaitijos sostinė. Panevėžio plėtros agentūra „Panevėžys NOW“ skelbia naują socialinių tinklų žaidimą ir kviečia keliautojus iš visos Lietuvos naujai pažinti Panevėžį, sudalyvauti įtraukiančiame žaidime ir laimėti 100 eurų vertės pažinties su miestu dovanų kortelę.

Įrėmink naują Panevėžio veidą

„Panevėžys pastaraisiais metais labai pasikeitė – iš į mūsų agentūrą užsukusių miesto svečių dažnai girdime, kad Panevėžys jiems tapo netikėta ir labai malonia staigmena. Pirmą kartą ar po ilgesnės pertraukos į miestą atvykę keliautojai džiaugiasi žaliosiomis miesto erdvėmis, unikaliais kultūros ir pramonės objektais, žada sugrįžti ir ne vieni. Norime, kad mūsų miestą atrastų kuo daugiau Lietuvos gyventojų, tad skelbiame žaidimą, kuriuo norime paskatinti pažinti naują Panevėžio veidą – keliauti po miestą, įrėminti gražiausius miesto vaizdus specialiame kampanijos rėmelyje, fotografuoti bei dalintis su kitais“, – teigia Panevėžio plėtros agentūros direktorė Monika Miniotaitė.

„Panevėžys NOW“ komanda kviečia keliauti po sparčiai atsinaujinantį, gyvą, žalią ir kultūros pilną miestą. Panevėžiečiai ir miesto svečiai raginami ieškoti gražiausio Panevėžio kampelio, fiksuoti mėgstamiausias vietas – gal tai bus daugiau nei šimtmetį per Panevėžį riedantis Siaurukas, unikalus lėlių vežimo teatras ar legendinis Juozo Miltinio dramos teatras. O gal vieną iš atnaujintų miesto žaliųjų erdvių – Kultūros ir poilsio parką, „Ekrano“ marių pakrantę, Skaistakalnio parką, miesto širdyje esančią Laisvės aikštę, Senvagę ir joje įrengtą plaukiojantį fontaną su vakarine šviesų ir muzikos programa?

„Norime, kad kiekvienas žaidimo dalyvis atrastų ir dalintųsi tuo, kas Panevėžyje gražiausia yra būtent jam, pažvelgtų į miestą savu kampu, padėtų ir kitiems atrasti naujų miesto veidų. Tikimės, kad žaidimas sudomins keliautojus iš visos Lietuvos ir visiems drauge pavyks sukurti nuostabią Panevėžio nuotraukų galeriją“, – sako M. Miniotaitė.

Žaidimo „Pamatyk, pažink, pasidalink“ taisyklės

Panevėžio plėtros agentūros socialiniuose tinkluose paskelbtame žaidime „Pamatyk, pažink, pasidalink“, kviečiančiame pažinti unikalius miesto projektus, kuriamus naujus turistinius objektus ir gražėjančias miesto erdves, iki 2022 m. spalio 6 d. gali dalyvauti visi socialinių tinklų „Instagram“ arba „Facebook“ vartotojai.

Nori dalyvauti žaidime?

– atvyk į Panevėžio plėtros agentūrą (Laisvės a. 11, Panevėžys);

– atsiimk specialų žaidimo rėmelį;

– keliauk po Panevėžį ir specialiame rėmelyje įrėmink savo TOP vietas;

– fotografuok ir dalinkis savo socialinių tinklų „Facebook“ ir / arba „Instagram“ istorijose (angl. story);

– žymėk Panevėžio plėtros agentūros „Facebook“ (@PanevezysNOW) ir / arba „Instagram“ paskyrą (@panevezysnow);

– naudok grotažymę (angl. hashtag) #PAMATYKPAŽINKPASIDALINK

Žaidimo nugalėtojas atsitiktiniu būdu bus išrinktas iš visas organizatoriaus sąlygas įvykdžiusių vartotojų ir paskelbtas 2022 m. spalio 7 d. Vienam laimingajam atiteks „Gera dovana“ – įspūdžio dovanų parduotuvės, padedančios kurti įsimintinas akimirkas kiekvienam, įsteigtas prizas – 100 eurų vertės Panevėžio dovanų kortelė.

Panevėžio dovanų kortelė suteiks galimybę pažinti besikeičiantį Panevėžį. Joje telpa išskirtiniai atradimai ir įspūdžiai mieste – aktyvios pramogos, apsilankymai kavinėse, restoranuose, viešbučiuose, SPA centruose ir parduotuvėse.

Daugiau informacijos rasite čia.

Panevėžio plėtros agentūros paskyrą socialiniame tinke „Facebook“ rasite čia.

Panevėžio plėtros agentūros paskyrą socialiniame tinke „Instagram“ rasite čia.

Print Friendly, PDF & Email