Šiandien Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai tradiciniame geriausių rezultatų pasiekusių įmonių bei verslo atstovų apdovanojimų vakare paskelbė 2022-ųjų geriausiuosius.

Į Panevėžio dailės galeriją susirinkusius verslo atstovus sveikinęs Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas, pasidžiaugė besibaigiančiais metais. „Džiaugiuosi matydamas ilgamečius Rūmų narius, tiek visai neseniai prie mūsų verslo bendruomenės prisijungusių įmonių vadovus. Smagu, kad Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai kasmet auga ir stiprėja, o narių gretos gausėja. Baigėsi sunkusis laikotarpis – pandemija. Tačiau Europoje, po daugiau nei septyniasdešimties metų, vėl vyksta karas. Taip, šiais metais tai pakeitė mūsų, verslininkų planus, investicijas. Bet tokie įvykiai tik užgrūdina. Matome, kad esame stiprūs. O esame stiprūs, nes vienijamės į verslo organizacijas, dirbame drauge. Tikiu, jog karas baigsis Ukrainos laimėjimu. Tikiu, kad įsivyraus taika. Noriu pasidžiaugti, kad ir esant įvairioms negandoms, šiais metais turėjome daug renginių, daug gražių akimirkų, kurios buvo įsimintinos ir svarbios. Todėl sveikinu visus 2022-ųjų metų geriausiuosius ir didžiuojuosi jais“, – sakė S. Gailiūnas.

Šiemet Rūmų taryba geriausias paskelbė keturias įmones. Skulptoriaus Vytauto Tallat-Kelpšos autoriniu darbu „Verslo skrydis“ ir diplomais apdovanotos geriausios Aukštaitijos regione gamybos ir paslaugų įmonės. Geriausia 2022 metų Panevėžio apskrities gamybos įmone pripažinta UAB „Bioenergy LT“. Geriausia Utenos apskrities gamybos įmonė – UAB „Umaras“. Geriausia Panevėžio apskrities paslaugų įmonė – UAB „Alvas ir ko“, o geriausia Utenos apskrities paslaugų įmonė – UAB „Utenos šilumos tinklai“.

Garbingas „Lietuvos eksporto prizas“ už reikšmingą eksportą bei rinkų plėtrą įteiktas UAB „Naftėnas“, daugiau kaip 9 kartus padidinusiai eksporto apimtis. Prizas įteiktas ir bičių ūkiui „Brolių medus“, kurie sėkmingai atstovavo Lietuvai pasaulio EXPO parodoje Dubajuje ir 2022 metais padidino eksportą beveik 2 kartus.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos apdovanojimas – Padėkos ženklas – skiriamas įmonėms ir asmenims, kurie rėmė, garsino ir kitokiu būdu dalyvavo veikloje. Jais apdovanoti bendrovės „Serpantinas“ generalinis direktorius Justinas Skaržauskas, bendrovės „Kriautė“ savininkai Zenonas ir Genovaitė Jansonai, ilgametis Panevėžio profesinio rengimo centro vadovas, Panevėžio PPAR viceprezidentas Bronius Sadula.

Ypač svarbus apdovanojimas – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos garbės ženklas „Darbo žvaigždė“, suteikiamas verslo lyderių nuopelnams pažymėti. Bronzos „Darbo žvaigždės“ apdovanojimas skiriamas nusipelniusiems verslo atstovams ir asmenims, reikšmingai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas regionuose. Šiuo garbės ženklu apdovanoti Raimondas Čepukas (Utenos kolegijos direktorius), Valentinas Masilionis (Panevėžio mokymo centro vadovas), Gediminas Sargūnas (Panevėžio kolegijos direktorius), Alvydas Vaičiūnas (AB „Lietkabelis“ technikos direktorius).

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos įsteigtas apdovanojimas „Darbo žvaigždės“ medalis, skirtas pagerbti įvairių profesijų lyderius. Šiemet, įvertinant ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, asmeninį indėlį į įmonės ar organizacijos vystymąsi, įteikti 8 apdovanojamai: Irmao Blazarėnienei (viešosios įstaigos „Sveikatos oazė“ administratorei), Jurgitai Lieponienei (Panevėžio kolegijos direktoriaus pavaduotojai studijoms), Benediktui Ruzui (UAB „Auresa“ pardavimų vadovui), Giedrei Vabolienei (UAB „Utenos vandenys“ gamybos direktorei), Donatui Puodžiuliui (UAB „TPA“ projektų vadovui), Simonui Kazakevičiui (UAB „Kredora“ serviso meistrui), Virginijui Manikui (AB „Lietkabelis“ gamybos aptarnavimo skyriaus viršininkui), Edgarui Leleivai (AB „Lietkabelis“ instaliacinių laidų gamybos baro inžinieriui technologui).

Kaip ir kiekvienais metais dėl specialių apdovanojimų nominacijų varžosi ne viena įmonė. Valstybinė darbo inspekcija „Už saugaus darbo kultūrą“ apdovanojo bendrovę „AQ Wiring Systems“. Užimtumo tarnyba apdovanojimą už „Daugiausia darbo vietų sukūrusią įmonę“ įteikė bendrovei „Amber pasta“. Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos nominacija „Už atsakomybę prieš valstybę ir žmogų“ skirta UAB „Kalnapilio-Tauro grupei“. Valstybinė mokesčių inspekcija „Daugiausia sumokėjusi mokesčių įmonė“ pripažino akcinę bendrovę „Lietkabelis“.

Metų ambasadoriaus titulas atiteko UAB „Beržų verslo centras“ direktorei, Verslo moterų tinklo prie Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentei Santai Vaškevičienei.

Nominacija „Metų ateitis“ – jaunosios kartos žmogus, kolektyvas ar organizacija, savo talentu, ryžtu ir pasiekimais jau šiandien kurianti ateities Lietuvą, įteikta ūkiui „Brolių medus“ ir jo savininkams broliams Viliui bei Ignui Jackevičiams. Nominacija „Metų verslo lyderystė“ atiteko UAB „Auresa“ – oficialiam „Toyota“ atstovui Panevėžyje ir įmonės generaliniam direktoriui Mariui Goštautui. „Metų pilietinė iniciatyva“ nominacija įteikta įmonės „Consulting Alliance“ vadovui Gintarui Malčiauskui – už nepailstamos pagalbos organizavimą karo niokojamai Ukrainai.

„Metų kultūros reiškinys“ nominacija atiteko Stasio Eidrigevičiaus menų centro direktorei, kūrybiškumo centro „Pragiedruliai“ projektų vadovei Vaidai Andrijauskaitei. Ji apdovanota už pramonės prakalbinimą per kultūrą. Už bendrus projektus su AB „Panevėžio energija“, UAB „Aukštaitijos vandenys“, AB „Panevėžio specialusis autotransportas“ ir UAB „Panevėžio autobusų parkas“.

Šventiniame renginyje įvertinti ir sėkmingai įgyvendinantys verslo ir mokslo partnerystės bendrus projektus: bendrovė „Harju Elekter“, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras, Panevėžio kolegija ir UAB „Kalnapilio-Tauro grupė“.

Metų asmenybe – žmogus, iš kurio mokomės, asmenybė, įkvėpusi augti ir mus, pripažintas UAB „Harju Elekter“ direktorius Tomas Prūsas. Metų partneriu pripažinta Panevėžio miesto dailės galerija ir jos vadovas Egidijus Žukauskas.

Šiuo metu Panevėžio PPAR vienija daugiau nei tris šimtus narių. Sėkmingai dirba Panevėžio PPAR filialas Utenoje, atstovybės Rokiškyje ir Pasvalyje. Organizuojamos tarptautinės parodos „EXPO Aukštaitija“, Kalėdinė mugė. Kasmet Panevėžio PPAR organizuoja verslo misijas. Per pastaruosius metus Verslo misijos buvo surengtos į Omaną, Jungtinius Arabų Emyratus, Izraelį, JAV, Kanadą, Japoniją, Braziliją, Argentiną, Kazachstaną ir kitas šalis.

Print Friendly, PDF & Email