Paprastai dantų gydymo procedūros sukelia daug galvos skausmo ne vienam. Pergyvenama, ar neskaudės, ar viskas vyks sklandžiai. Iš tiesų, diskomfortas, kuris laukia ir tariamas skausmas kelti rūpesčių neturėtų. Skausmą galima pašalinti ir jo išvengti naudojantis medicinos teikiama pagalba, o laikiną diskomfortą tikrai greitai įveiksite.

Skaitykite toliau tam, kad sužinotumėte apie vietinės ir bendrinės nejautros taikymą ir pasirinktumėte savo poreikiams tinkamiausias procedūras.

Pamirškite skausmą

Technologijoms sparčiai tobulėjant skausmas jau seniai nebėra odontologinių procedūrų palydovas. Žinoma, kai kurių sudėtingesnių procedūrų metu skausmas pilnai neišvengiamas, tačiau vaistai jį padeda sumažinti iki minimumo, iki tokio lygio, kurį galima komfortiškai išgyventi. Procedūrų metu naudojami nuskausminamieji vaistai ir vietinė nejautra daugeliu atveju yra visiškai pakankami, todėl žymesnio skausmo patirti neturėtumėte.

Sunkiausiomis situacijomis, atliekant itin sudėtingas burnos chirurgijos procedūras, pacientui pageidaujant, gali būti taikoma ir bendrinė nejautra. Jos metu padidėja mieguistumas, pacientas gali užmigti ir sėkmingai pragyventi procedūrą. Vėliau skausmas nebeateina, arba jis yra nežymus. Kurį laiką geriant nuskausminamuosius vaistus situacija pagerėja ir tampa pakenčiama.

Nejautros taikymas vaikams

Dažniausiai nejautra taikoma vaikams. Vaikai ypatingai bijo vizitų odontologo kabinete ir vengia dantukų skausmo. Jeigu jūsų vaikas labai pergyvena, negali susitvarkyti su nerimu ar net patiria paniką, prieš procedūrą gali būti taikoma vietinė arba bendrinė nejautra, kuri padės visus rūpesčius pamiršti. Iš pradžių taikoma vietinė nejautra ir tikrinama, kaip ji veikia. Daugeliu atvejų to pilnai pakanka, kad skausmo pavyktų išvengti ir būtų galima jaustis ramiai. Itin sudėtingais atvejais gali būti pritaikyta ir bendrinė nejautra. Tuomet viskas praeis tikrai sklandžiai.

Kreipkitės visais atvejais, kuomet jums reikalinga skubi odontologinė pagalba. Procedūros atliekamos ne tik saugiai, be jokio skausmo, bet ir profesionaliai, kiekvienam pacientui pritaikant individualiai tinkamiausią gydymą.

Daugiau apie bendrinės nejautros taikymą atliekant odontologines procedūras sužinosite: https://vingioklinika.lt/

Print Friendly, PDF & Email