2024, gegužės 19, Sekmadienis

Nuo rugsėjo 1-osios keičiasi autobusų tvarkaraščiai

Panevėžio miesto savivaldybė informuoja, kad atsižvelgus į Panevėžio laisvosios ekonominės zonos darbuotojų bei miestiečių prašymus nuo rugsėjo 1-osios keičiasi 6-ojo ir 6-ojo A autobusų maršrutų tvarkaraščiai. Eismo tvarkaraščiai stotelėse bus pakeisti per savaitę, tikslius autobusų grafikus gyventojai ras www.panevezioautobusai.lt, www.pktransportas.lt ir www.stops.lt. Kita didžioji dalis autobusų eismo tvarkaraščių išliks tokie patys, apie galimus pasikeitimus informuosime papildomai.

www.stops.lt/panevezys galima stebėti miesto autobusų eismą – autobusų tvarkaraščių žemėlapyje atvaizduojamas UAB „Panevėžio autobusų parkas“ transporto priemonių judėjimas. Visuose miesto viešojo transporto autobusuose įdiegta GPS sistema, leidžia stebėti jų judėjimą realiu laiku ir taip tiksliau planuotis savo kelionę viešuoju transportu.

Pažymėjus ikonėlę „Rodyti transporto judėjimą“ ir užvedus žymeklį ant numeriu pažymėtos transporto priemonės ikonėlės galima pamatyti kokiu greičiu juda autobusas. Kviečiame naudojantis šia interneto svetaine susiplanuoti jums patogiausią ir optimaliausią maršrutą – tereikia pažymėti ikonėlę „Greičiausio maršruto planavimas“ ir pasirinkti konkrečią stotelę ar vietą kaip pradinį ar galinį maršruto tašką bei spausti „Rasti maršrutą“.

- Reklama -

Naujausi straipsniai