Viskas priklauso nuo kiekvieno žmogaus norų, todėl įsikurti svajonių vonios kambarį galima vadovautis tais faktais, kas jam yra jauku, praktiška ir patogu. Svarbiausia atkreipti dėmesį į remonto ir baldų kokybę, nes tik nuo jų priklausys ilgaamžiškumas, kuris yra svarbus norint išsaugoti puikų vonios interjerą ne kelerius metus.

Nuo ko viską pradėti?

Pirmiausiai, norint pasiruošti darbams reikia įvertinti patalpą, jos dydį ir ją funkciškai suplanuoti. Svarbu apgalvoti, kokių prietaisų ir daiktų norimą vonios kambaryje ir nuspręsti, ką rinktis – vonia ar dušas? O gal pavyks turėti ir abu? Na, o jeigu pasirinkote tik dušo kabiną, tuomet verta pagalvoti, ar ji bus su padėklu, ar su nuolydžiu. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į praustuvą – rinksitės viengubą ar dvigubą? Unitazas bus pastatomas ar pakabinamas?

Tiesa, svarbu orientuotis į tai, kad erdvė būtų neapkrauta ir atrodytų estetiškai. Nusprendus, ko norima ir kaip viskas turi atrodyti, galima pereiti prie plano ir jo įgyvendinimo. Sudėliojus santechnikos ir baldų planą, reikėtų pamąstyti apie spalvas, kurios dominuos jūsų vonios kambaryje. Šiuo metu madingi juodi akcentai, tačiau ši spalva yra gana preciziška. Dauguma žmonių renkasi juodos spalvos praustuvą ir unitazą, bet reikėtų nepersistengti ir pasirinkti tik šios spalvos elementus. Išties puikus vaizdas yra tada, kai dušo kabina yra pasirenkama su juodais profiliais ir maišytuvais. Tokio tipo aksesuarai padės sukurti stilingą vonios kambarį.

Kur galima suklysti?

Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų yra santechnikos prietaisų ir vonios kambario baldų vietos nesuplanavimas. Dauguma žmonių pirmai padaro vandens tiekimo išvadus iš sienos, o vėliau pagalvoja, kad labiau tiktų dušo latakas. Ir toks sprendimas kyla tada, kai jau grindys būna išbetonuotos, o sienų plytelės išklijuotos. Tuomet lieka tik viena išeitis – viską sugriauti ir vėl daryti iš naujo. Deja, nutinka atvejų, kai nepavyksta padaryti taip, kaip buvo bei kyla papildomų problemų su vandens nutekėjimu. Taip pat svarbu numatyti visos įrangos dydžius, nes tik nuo to ir priklauso, kokio dydžio santechnikos įrangą reikės pasirinkti. Iš anksto apgalvoję šiuos dalykus, išvengsite klaidų ir patirsite mažiau nuostolių.

Kaip pasirinkti tinkamus vonios aksesuarus?

Visi vonios aksesuarai priklauso nuo to, kiek yra erdvės šioje patalpoje. Viena iš pagrindinių taisyklių yra tokia, kad aksesuarų neturi būti per daug, bet turi būti viskas, ko gali prireikti. Šią taisyklę gali padėti įgyvendinti Iris.lt, kuris siūlo minimalistinius, tačiau funkcionalius vonios aksesuarus, kuriuos galėsite lengvai priderinti prie turimo stiliaus.

Svarbu nepamiršti krepšelių, dėžučių, rankšluosčių laikiklių, nes pamiršus šias detales, nebus kur dėti daiktų ir teks juos laikyti ant žemės.

Print Friendly, PDF & Email