2024, kovo 2, Šeštadienis

Naujoji merginų grupės “Kristal” daina “Širdis neverkia”

Ex “Magnit” o dabar jau merginų grupė “Krìstal”. Pavadinimas pasikeitė, nes pasikeitėm ir mes pačios, privalėjome padaryti pauzę. Turėjom daug išgyvenimų, kurie privertė dar labiau siekti savų tikslų, po jų tapom daug stipresnės. Visos skirtingos, bet kartu ir vienodos. Moterys, kurios myli, laukia ir kuria. Drąsiai žengiam į naują etapą pristatome naują dainą “Širdis neverkia” kartu su fotosesija ir video iš fotosesijos užkulisų.

Dainos žodžiais kalba moteris, patyrusi mylimo žmogaus išdavystę. Ši istorija jau praeitis, tačiau turbūt nesumeluočiau pasakiusi kad ją išgyveno beveik kiekviena moteris. Šį kartą dainoje palikau savo meilės istoriją, kurią žinau tik aš viena pati,- kalbėjo Kristina Ivanova.

Įdomus sutapimas, kad įrašų metu ir kitos grupės narės gyvenime vyko panaši istorija. Man tai jau buvo praeitis, o ji tai išgyveno tą akimirką. Daina nėra apie moteriškus paverkšlenimus ar nuoskaudas, mes sakome kad tik užvertus seną lapą, atsiranda kažkas naujo.

Norėjome kad fotosesija atspindėtų dainą. Kai pajunti kad santykiuose tu esi trečias asmuo, pasidaro labai skaudu, klausi savęs kas buvo ne taip. Moterys bando lygintis su savo vadinama konkurente, tapti panašia. Fotosesijoje norėjome būti kaip viena, susitapatinti, todėl  ir buvo pasirinktas toks įvaizdis. Norėjome parodyti, kad nejučia tam tikrose gyvenimo tarpsniuose tai tiesiog įvyksta. Tačiau nereikia pamiršti kas mes ęsame iš tikrųjų, išorė yra tik viršelis, o brangiausia tai kas yra viduje.

“Reikia nebijoti ir paleisti žmones, kurie skaudina arba nejaučia to paties, ką jauti tu, gyvenime nėra laiko stovėti vietoje, tad niekada nėra per vėlu iš naujo pamilti“ – atviravo Kristina.

Dirbome su nauja komanda ir labai džiaugiamės rezultatais. Buvo vienas malonumas dirbti su profesionalais, kurie iškart išgirdę idėją ją įgyvendino šimtu procentu.

Džiaugiamės naujausiu savo darbu, tikimės, kad jis patiks ir mūsų gerbėjams- kalbėjo merginos.

Grupė „Krìstal “ – balsingų ir energingų merginų 4-tukas, kurį sudaro grupės siela ir įkūrėja Kristina Ivanova, lakštingala Julija Jegorova, charizmatiškoji Laura Navikaitė, romantiškoji džiazistė Donata Ramanauskaitė.

Kristal – Širdis Neverkia

Muzika- Karolis Šliažas

Žodžiai- Kristina Karalytė

Video- Arminas Cicėnas

Nuotraukos- Mindaugas Butkus Photography

Retušas- Arminas Cicėnas

Vieta- I’m Beauty Studio

Make up- Kristina Ivanova, Laura Navikaitė, Olia Kryn.

 

- Reklama -

Naujausi straipsniai