2024, birželio 21, Penktadienis

Naujausias dainininkės Miss Sheep kūrinys „Vyšnia ant torto“ skelbia apie sugrįžimą į sceną

reklama rubai

Spalio 5 dieną muzikos klube „Tamsta“ po ilgos pertraukos į sceną žengs ir naują savo kūrybinį etapą pristatys Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep. Šiandien sugrįžimui besiruošianti dainininkė džiaugiasi galėdama pasidalinti naujausiu kūrybos vaisiumi – kūriniu „Vyšnia ant torto“.

„Aplinkiniai vis kartodavo „Dovile, tu esi muzika“, o ir pačiai visada kirbėjo paširdžiuose, kad dar ne viską esu pasakiusi muzikine prasme“,– apie sprendimą po daugiau nei dviejų metų sugrįžti į sceną pasakoja dainininkė.

Ji pripažįsta, jog muzikinė tyla tokia ilga gavosi dėl didelio darbų ir kitų veiklų kiekio. „Dabar net savotiškai džiaugiuosi, nes subrendau kaip žmogus. Beje, scenoje aš buvau, tik kitokioje – televizinėje. Tačiau ir tokios patirtys yra turtingos“, – mano Dovilė.

Naująjį kūrybinį etapą pristatanti dainininkė neslepia – ji mėgsta juoką, ironiją ir sarkazmą, o atlikėjos galvoje skamba elektroniniai pop muzikos garsai.

„Visus šiuos elementus sujungus ir išeina „naujoji mano kūryba“. Niekur nuo savęs nepabėgau – man vis dar norisi jausmų, spalvų, dramų, santykių aiškinimosi per muziką, – šypsosi Mis Sheep. – Beje, mano muzika nebūtų skambėjusi be puikių bičiulių „Happyendless“ pagalbos. Lygiomis teisėmis dalinamės šią kūrybą – aš atsakinga už tekstus, o Andrius ir Marius vadovauja natų ir harmonijų paradui. Aš esu jų drama, o jie – mano protas ir mano ausys.“

Dovilė pasakoja, jog šiandien pristatomas kūrinys „Vyšnia ant torto“ buvo parašytas net prieš porą metų, prie jūros Liepojoje. Ilgai gulėjęs stalčiuje jis pagaliau išvydo dienos šviesą tam, kad kažkas jame atpažintų save.

Vyšnia ant torto“ yra ironiška ir dramatiška, visiškai kitokia nei prieš tai išleistos mano dainos, – sako Dovilė. – Tuo pačiu – tai absoliutus mano vidinio pasaulio ir jame vykstančių uraganų atspindys. Kai ši daina gros viešai, man bus ramu kaip niekada – vieną manifestą jau būsiu išrėkavusi.“

Lipti į sceną jai yra šventė, energijos dalybos ir vienas geriausių gyvenime nutikusių dalykų. Spalio 5 dieną vyksiančiame koncerte vakaro nuotaiką kurti padės mylima Miss Sheep bičiulė ir radijo stoties Zip FM žvaigždė Simona Bandita.

„Vyšnia ant torto“ – Youtube nuoroda:

https://www.youtube.com/watch?v=g_uh8iRj3K0

- Reklama -

Naujausi straipsniai