SEL

Grupė SEL pagaliau išleido tai, ko gerbėjai laukė ne vieną mėnesį. Naujas kūrinys „Aš tik noriu“, vos pasirodęs YouTube platformoje, tapo tikru hitu, o kolektyvo lyderis jau dabar prognozuoja, kad nauja daina surinks milijonines peržiūras.

Išlaikome savo muzikinę liniją ir tuo pačiu dirbame prie naujo skambesio, – paklaustas apie naujausią kūrinį „Aš tik noriu“ sako grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas. – Ši daina – klasikinė popmuzika. Teisinga ir kokybiška komercija. Žinote, mūsų didžiulis koncertas Klaipėdoje vyks liepos 8-ą. Laiko nedaug, todėl norėjosi iš karto šauti į dešimtuką.“

Naujausiam kuriniui muziką parašė ir jį prodiusavo perspektyvus jaunas prodiuseris Mark Bogdanov. Žodžius dainai sukūrė pats E.Dragūnas. Galutinis naujausio darbo suvedimas buvo atliekamas prestižinėje Jungtinės Karalystės sostinės Londono įrašų studijoje „Metropolis“.

Egidijus neslepia, kad ateityje SEL kūryboje bus daugiau elektronikos. Nieko nuostabaus – atlikėjas visada ieškojo naujo muzikinio skambesio ir tapdavo pavyzdžiu kitiems muzikantams.

Šiuo metu didžiausias E.Dragūno dėmesys sutelktas į du grandiozinius koncertus. Vienas vyks Klaipėdoje, liepos 8-ąją. Beje, jo metu įvyks koncertinė naujausio kūrinio „Aš tik noriu“ premjera.
Kitas SEL koncertas organizuojamas rugsėjo 2-ąją, Kalnų parke, Vilniuje.

Abiejuose koncertuose skambės ir geriausi grupės kūriniai, ir nauja SEL muzika. Šių metų šou išsiskirs ir sceniniu sprendimu, ir muzikos skambesiu – bus grojami ne tik geriausi SEL hitai, bet ir nauji kūriniai.

Scena bus kaip 8 aukštų dydžio robotas. Toks dar nestovėjo nei Lietuvoje, nei už jos ribų“, – intrigavo E.Dragūnas.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email