Puošti rankas reikia dėl savęs. Juk gera kasdien atrodyti puikiai iki pirštų galiukų, taip? Esame tikri, kad tai jums gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi. Taigi, renkantis pirštines – būtina kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kadangi pirštinės dažnai yra perkamos ne vienam sezonui, tad norisi, kad jos būtų tobulos Jūsų rankoms, akims bei širdžiai.

Tiesa, Lapareja pirštinės gali būti labai įvairios ir jų spalva, stilius, tikrai nėra vienintelis arba pats svarbiausias aspektas, kuriam reikia skirti dėmesį jas renkantis.

Pirmiausia reikia analizuoti tipus, o juos ir bandysime aptarti šiame straipsnyje.

Odinės

Klasikinės odinės pirštinės turėtų būti ne tik kiekvienos moters, tačiau taip pat ir kiekvieno vyro spintoje. Tiesa, nebūtinai jos turi būti juodos spalvos, nors pastaroji yra laikoma universaliausia, tad tikrai tiks ir patiks daugeliui nepriklausomai nuo kasdien dėvimo stiliaus. O universalumas renkantis tokius aksesuarus kaip pirštinės yra labai svarbus.

Kailinės

Žiemos metu klasika yra tapusios kailinės pirštinės, kurios ne tik skoningai atrodo, tačiau taip pat ir šildo. Šiuo metu dažniausiai perkamos netikro kailio pirštinės, kadangi jos yra ekologiškos, žinoma, taip pat ir morališkai palankesnės. Dažniausiai kailis yra tik pirštinių akcentas, tačiau jo užtenka, kad galanterijos gaminys visumoje atrodyti skoningai.

Angora

Dar viena opcija žiemos metu arba rudenį, kai vėsu. Dažniausiai tokio tipo pirštinės yra mezgamos su specialiomis mašinomis. Tai leidžia džiaugtis itin plonomis, tačiau taip pat ir labai gerai šilumą izoliuojančiomis pirštinėmis.

Bambukas

Klasikinės bambuko pirštinės labiausiai vertinamos dėl to, kad jos suteikia galimybę odai kvėpuoti. Dėl to gali būti dėvimos visus metus, tikrai ne tik tada, kai yra labai vėsu. Net ir pavasarį gali atvėsti. Nors šalta nėra labai stipriai, tačiau daugelių atveju geros kokybės bambukinės pirštinės tampa puikia alternatyva, kuri tuo metu ir šildo, tačiau rankos neprakaituoja, ir puošia.

Megztos

Kai ieškote kažko šilto ir jaukaus – megztos pirštinės tikrai yra geriausias pasirinkimas. Dažniausiai jos gaminamos su mezgimo mašina, tad nėra masyvios, gali būti pirštuotos.

Slidinėjimo

Specialiai šiam sportui skirtos pirštinės taip pat dėvimos ir žiemomis, kai reikia maksimalios rankų apsaugos. Su jomis buvimas lauke kels tik geriausias emocijas, žinoma, kad bus galima išvengti nušalimo.

Ilgos

Ilgos pirštinės gali būti labai įvairios. Ir tokios, kurios skirtos kasdienai, kai einate į lauką ir norisi daugiau šilumos, ir tuo pačiu tai gali būti prabanga kvepiančios šventinės pirštinės, kurios leis Jums vakarėlio metu atrodyti įspūdingai.

Riešinės

Jeigu pirštinės jums nėra patogios, kadangi su jomis nėra paprasta atlikti kasdieninius darbus, pavyzdžiui, naudotis telefonu – tokiu atveju riešinės tampa gera alternatyva. Nors taip pat šiltos, tačiau bene svarbiausia jų funkcija yra puošybos. Stilių daug ir labai įvairių, tas rasti modelį, kuris jums yra pats gražiausias, nebus sunku.

Be pirštų

Galimos pirštinės ir be pirštų. Patogios, stilių gausa yra irgi labai plati. Nuo tokių, kurios labiau klasikinio stiliaus, iki tokių, kurios yra sportinės. Vėlgi, patogios tokiu atveju, kai telefonas yra visada Jūsų rankose.

Dviratininkių ir sporto pirštinės

Specialiai sportui skirtos pirštinės dažniausiai gaminamos iš geresnės kokybės medžiagos, tad galite būti tikras, kad jos bus ne tik atsparios dėvėjimuisi, tačiau taip pat ir leis odai kvėpuoti, kai ji labai prakaituos.

Šventinės

O kai norisi pasipuošti – puikus pasirinkimas yra pirštinės specialiai skirtos šventėms. Skoningos – veliūrinės, nertos.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email