Saulės elektrinės – vienas iš sprendimų, jei jums svarbu taupyti savo pinigus bei tausoti aplinką. Džiugu tai, elektros energija, įsirengus saulės elektrinę, yra gaminama taip, kad būtų išvengta neigiamo poveikio aplinkai, o išlaidos elektros energijai sumažėja maždaug net 4 kartus. Saulės elektrinės įsirengimas yra  atsakingas požiūris į save bei į aplinką. Tačiau taip pat nesunku pastebėti ir tai, kad apie saulės elektrines sklando ir tam tikri mitai, tad juos būtina paneigti.

Neverta įsirengti saulės elektrinę, nes saulėtų dienų mūsų šalyje – labai mažai

Tai – bene vienas labiausiai paplitusių mitų apie saulės elektrines. Tačiau gera žinia ta, kad tai nieko neturi bendro su realybe: nors saulėtų dienų mūsų šalyje iš tiesų yra nedaug, verta žinoti, kad saulės elektrinės elektrą gamina net ir apniukusiomis dienomis. Taigi, drąsiai įsirenkite saulės elektrinę, nesibaimindami, kad saulės trūkumas neigiamai paveiks elektros gamybą – taip tikrai nenutiks.

Saulės elektrinės gali pažeisti stogų dangą

Tai – dar vienas mitas. Saulės elektrinės tikrai negali pažeisti stogo dangos, nes jos yra gaminamos iš aukštos kokybės žaliavų, remiantis moderniomis technologijomis bei laikantis itin griežtų reikalavimų. Montavimo darbai yyksta taip pat laikantis itin griežtų reikalavimų. Taigi, jūsų stogo dangai nebus daroma žala.

Saulės elektrinė – neatsipirks

Kai kurie žmonės yra linkę manyti, kad saulės elektrinės neverta įsirengti, nes ji paprasčiausiai neatsipirks. Tačiau – tai dar vienas mitas. Iš tiesų, saulės elektrinė, priklausomai nuo individualios situacijos, gali atsipirkti jau per 5 – erius metus.

Saulės elektrines prižiūrėti yra labai sudėtinga

Tai – dar vienas mitas. Iš tiesų saulės elektrinės priežiūra yra labai paprasta – viskas, ką tereikia daryti, tai tik vos kelis kartus per metus nuplauti šį įrenginį aukšto slėgio siurbliu.

Taigi, nereikia galvoti, kad saulės elektrinės priežiūra yra labai sudėtinga, jai įsigyti išleisti pinigai neatsipirks, ar, kad apniukusiomis dienomis nebus gaminama elektra – visa tai yra tik mitai. Tad pats metas jau dabar žengti pirmuosius žingsnius – išsirinkite sau tinkamiausią saulės elektrinę. Na, o https://oris.lt/saules-elektrines/ yra vienas galimų pasirinkimų.

Print Friendly, PDF & Email