2024, liepos 15, Pirmadienis

Miesto viešojo transporto pokyčiai

reklama rubai

Priimtas sprendimas nenutraukti autobusų eismo 9-uoju maršrutu vasaros sezono metu. Be to, nuo balandžio 24 d. autobusas kursuos dažniau – 9-ojo maršruto autobusas papildomai kursuos šiek tiek po 12 val.

Nuo balandžio 24 d. darbo dienomis Savivaldybė paleis naują „2 naktinį“ autobusų maršrutą. Autobusas iš Pažalvaičių g. stotelės išvyks 23.12 val. ir važiuos Bernatonių, J. Janonio, Pušaloto, Marijonų, Smėlynės, J. Basanavičiaus, Ramygalos gatvėmis.

Nuo balandžio 24 iki gegužės 12 d. ties Respublikos g. 77 bus vykdomi kasinėjimo darbai, todėl laikinai į kitą vietą (arčiau prekybos centro „Klevas“) bus perkelta stotelė „Teatro g.“.

Balandžio 30 d. Panevėžyje vyks B. Abramaičio triatlono taurės ir Lietuvos baseino triatlono čempionatas, todėl dėl miesto centre esančių gatvių eismo ribojimo nuo 6 iki 20 val. keisis 4-ojo, 6-ojo, 6-ojo A ir 16-ojo autobusų maršrutų trasos. 4-ojo maršruto autobusai į Vaivadus važiuos J. Basanavičiaus, Senamiesčio gatvėmis, o į Molainius grįš Smėlynės, J. Basanavičiaus, Vilniaus, Ramygalos g. Autobusai Nr. 6 ir 6A į J. Janonio gatvę ir geležinkelio stotį vyks Smėlynės, Marijonų gatvėmis, į Pajuostės plentą ir Veteranų g. taip pat grįš Marijonų ir Smėlynės gatvėmis. Autobusai Nr. 16 į Molainių gatvę vyks Marijonų, Pušaloto gatve, į Švyturio gatvę grįš pakeista trasa Pušaloto, Marijonų g.

Nuo gegužės 2 d. darbo dienomis intensyvinamas 12-ojo maršruto autobusų eismas.

Nuo gegužės 13 d., atsižvelgus į šalia Šiaurinės gatvės įsikūrusių sodininkų bendrijų narių prašymus, savaitgaliais pradės kursuos 13-ojo maršruto autobusai. Pratęsus 13-ojo maršruto trasą, autobusas stos 6-iose naujai įrengtose stotelėse.

Kaip ir kiekvienais metais 4-ojo maršruto „Molainiai–Vaivadai“ autobusai kursuos vasaros tvarkaraščiu. Atsižvelgiant į keleivių pageidavimus nuo gegužės 15 d. šie autobusai vakare važiuos ilgiau tiek darbo, tiek poilsio dienomis.

Tikslius autobusų eismo tvarkaraščius galima rasti VšĮ „Panevėžio keleivinis transportas“ interneto svetainėje www.pktransportas.lt ir UAB „Panevėžio autobusų parkas“ interneto svetainėje www.panevezioautobusai.lt. Stotelėse eismo tvarkaraščiai bus pakeisti pagal galimybes, kiek įmanoma greičiau.

 

Kraustymo paslaugos

- Reklama -

Naujausi straipsniai