Gruodžio 17 d. apie 1 val. 20 min. vyras būdamas neblaivus (2,09 prom.), įvykus žodiniam konfliktui su žmona, gim. 2002 m., sėdėdamas ant lovos ir valgydamas maistą, tyčia metė lėkštę, kuri atsitrenkė į sieną, o sudužusios lėkštės šukė pataikė moteriai į veidą, ko pasekoje, moteriai padaryta pjautinė žaizda dešiniojo žando srityje. Nusikalstamos veikos padarymu įtariamasis vyras sulaikytas.

Gruodžio 15 d. apie 19 val. 30 min. moteris  pranešė, kad Panevėžyje, Tulpių g. prie namo laiptinės ją pastūmė ir sudavė į pilvą vyras. Moteris griuvo ant betoninio
bortelio ir susižalojo galvą. VŠĮ “Respublikinė Panevėžio ligoninė” Skubios pagalbos sk. nustatytas kairės čiurnos patempimas, galvos sumušimas, paskirtas ambulatorinis gydymas.

Gruodžio 16 d. vyras  pranešė, kad š. m. gruodžio 16 d. laikotarpiu nuo 14.00 iki 20.00 val. nuo jam priklausančio automobilio “Toyota Prius”, 2005 m. laidos, stovėjusio nesaugomoje automobilių stovėjimo aikštelėje Panevėžyje, Klaipėdos 92, pavogti du galiniai ratai. Nuostolis – 250 eurų.

Gruodžio 16 d. apie 22 val. 43 min. moteris pranešė, kad Panevėžyje, Basanavičiaus g. nuo jai priklausančios kepyklėlės–parduotuvės durų pavogti 3 dekoratyviniai pliušiniai meškiukai. Nuostolis – 260 eur.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email