2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Mėgiamos LRT OPUS grupės – tiesioginėse savaitgalio transliacijose iš Palangos

Šventinį Joninių savaitgalį LRT OPUS komanda vyksta į Palangą, kur įsikurs kultūros pievoje „I love Palanga“. Šeštadienį (22 d.) ir sekmadienį (23 d.) nuo 17 val. LRT OPUS radijo stoties klausytojams puikiai pažįstamos grupės dovanos tikro garso koncertus ir akustinių pasirodymų virtinę. Grupių ir didžėjų pasirodymai bus tiesiogiai transliuojami per LRT OPUS ir LRT.lt.

„Kiekviena LRT OPUS išvyka yra labai svarbi komandai, nes tai leidžia ateiti pas klausytoją ir leisti laiką kartu, eksperimentuoti ir siūlyti vis kažką naujo, – sako transliacijų vedėjas Tomas Lukaševičius. – Šią vasarą koncentruojamės į tris savaitgalius, kol kas skelbiame tik vieną – Joninių savaitgalį, o vėliau atskleisime likusius. Per dvi šio savaitgalio dienas pasiūlysime vienoje vietoje koncentruotą paletę įvairiems LRT OPUS skoniams.“

Šeštadienį 20 val. pievoje koncertuos dainų autorius ir atlikėjas Kristijonas Ribaitis, į savitą stilių sujungiantis indie, elektronikos ir dainuojamosios poezijos garsus; 21 val. pasirodys vokalistė ir dainų autorė iš Izraelio Gal De Paz su koncertu „Narcotic Heart – Solo Piano“.  Sekmadienį 20 val. pasirodys jaunų grupių konkurso „Garažas“ nugalėtojai – nuoširdūs scenos naujokai „Šuo Leila“.

Šeštadienį nuo 17 val. – akustinių pasirodymų ir pokalbių virtinė, kurioje – „Baltasis kiras“, Kristijonas Ribaitis, Migloko, Gal de Paz. Sekmadienį virtinėje – Synthgirl I-rena, Ingaja, Rupkus, „Šuo Leila“.

Taip pat šeštadienį ir sekmadienį kultūros pievos svečių laukia ir LRT OPUS didžėjų Aurimo Mardosos (18 val.) bei Mariaus Dundulio (19 val.) muzikiniai pasirodymai.

- Reklama -

Naujausi straipsniai