Medis „kvėpuoja“, o tai padeda palaikyti oro balansą patalpoje. Langai nekaupia statinių krūvių, todėl netraukia dulkių ir jų nereikia valyti antistatinėmis priemonėmis. Lango mediena yra specialiai klijuota, todėl jos atsparumas deformacijai atitinka griežčiausius standartus. Lakai ir spalvoti medienos konservantai padeda išryškinti medžio tekstūrą ir natūralų grožį.

Perkant naują namą ar naują būstą įvertinkite pagal vieną iš pirmųjų kriterijų, pagal reglamentus, duris ir langus. Kokybiškos durys ir langai gali apsaugoti nuo vėjo, šalčio ar karščio, neleidžiant vagims lengvai patekti. Pastaruoju metu itin populiarūs įmonės teikiami mediniai langai ir durys. Galbūt taip yra dėl nuolatinio ekologinių sampratų ir iniciatyvų plitimo, o gal žmonės suvokia, kad kai mus sups tik iš natūralių medžiagų sukurta aplinka, gyvenimas bus sveikesnis.

Mediniai langai taupo energiją, todėl jei gyvenate nuosavame name ar turite automatinę šildymo sistemą, galite tikėtis mažesnių šildymo išlaidų.

Tos pačios medžiagos medines duris ir langus dažniausiai renkasi žmonės, kurie atkreipia dėmesį į gamtą, nori sukurti išskirtinį ir savitą stilių namuose, besidžiaugiantys patogia aplinka. Šis medis turi daugybę spalvų, formų ir tipų. Gamybos procese gali būti išgaunami įvairūs tonai, todėl nesunku koreguoti rėmo spalvą pagal vidaus ar išorės apdailą, baldus ar kitas interjero populiarias detales. Jei langus lakuosite laku, medienos tekstūra išsiskirs. Dėl šių išskirtinių savybių interjero dizaineriai ir architektai mielai renkasi medines duris ir langus.

Mediniai langai labai tinka butams ir privatiems namams. 78 mm pločio langų varčiose gali būti naudojami stiklo paketai iki 42 mm, o tokių langų šilumos laidumas gali siekti net U = 1,1 W / m2K. Standartinis 68 mm pločio langas su vienos kameros paketu-U ~ 1,5 W/m2K, kuris leidžia į jo lango varčią dėti paketus iki 32 mm pločio.

Mediena gali būti inkrustuota arba neinkrustuota pušis, maumedis, ąžuolas, raudonmedis ir kt. Langai atidaromi įprastu būdu, taip, atidarykite jį į šoną, kad galėtumėte išvalyti ir sulankstyti. Mediniai langai gali būti pagaminti iš aliuminio. Aliuminio gaubto montavimas leidžia tarp jų cirkuliuojančiam orui išgaruoti drėgmę ir apsaugoti medieną nuo irimo.

Medinės durys ir langai yra ekologiški ir gamybos procese impregnuojami pagal ekologinės švaros technologiją

Medienos apdirbimui naudojami tik gaminiai iš natūralių medžiagų. Jie tinka žmonėms, kurie ypač rūpinasi savo sveikata. Gamybos vietoje automatiškai garantuojamas reikalingas mikroklimatas – drėgmė ir temperatūra.

Mediena gali būti dažoma daugiau nei 20 atspalvių laku, nudažyta daugiau nei 200 spalvų arba dengiama aliuminio danga, taip pat galima dažyti įvairiomis spalvomis arba anoduoti. Vidus ir išorė gali būti dažomi arba dažomi skirtingomis spalvomis.

Svarbi savybė – ir patvarūs mediniai langai

Net senose trobose matome, kad medinės ar daugiau nei dešimt metų skaičiuotos durys beveik nepasikeitė. Dėl įmontuotų medinių langų šeimininkė labai džiaugiasi, nes jie nepritrauks dulkių. Nekaups statinio krūvio. Pasirinkę medinius langus, nesiskųsite pertekline ar nepakankama drėgme, nes medis turi unikalų „kvėpavimo“ gebėjimą, tad oro balansas patalpoje bus palaikomas. Nepamirškite, kad būtina vėdinti visas patalpas. Jei nėra vėdinimo, tada atidarant langus reikia reguliariai vėdinti namus.

Namuose sumontuotos medinės durys gali apsaugoti nuo vagysčių ir išlaikyti šilumą. Ne tik mediniai langai, bet ir durys gali rinktis iš įvairių stilių ir spalvų. Jei pageidaujate, galima pagaminti unikalaus dizaino vienvietes duris pagal Jūsų ar Jūsų architekto sukurtą projektą. „Stalių Gaminiai“ duris ir langus gamina jau dešimtmečius. Tai medinių durų ir langų gamintojas, derinantis dešimtmečių patirtį ir tradicijas su moderniais sprendimais ir pažangiausiomis technologijomis. Jjie turi  kvalifikuotą ir atsidavusią komandą, kuri kasdien kuria ir gamina kokybiškus durų ir langų gaminius, kurie aptarnauja klientus Lietuvoje ir kitose Europos šalyse.

Print Friendly, PDF & Email