Šį savaitgalį „Maisto bankas“ kvies žmones aukoti maisto produktų nepasiturintiesiems maitinti. Kovo 17–18 d. akcija vyks 70 skirtingų vietovių, tarp jų ir Panevėžyje. Savanoriai Panevėžyje esančių prekybos tinklų „IKI“, „Rimi“, „Lidl“, „Maxima“ ir „Vasaris“ parduotuvėse kvies paremti maistu jo stokojančiuosius.

Pasak „Maisto banko“ vadovo Simono Gurevičiaus, kovas sutiktas visai nebeturint ilgo galiojimo maisto produktų atsargų, o prašančiųjų pagalbos skaičius, deja, auga kas mėnesį. Žmonėms bandoma pagelbėti nuo iššvaistymo išsaugotais produktais, ūkininkų nerealizuotomis, bet paramai atiduotomis, daržovėmis, tačiau jų nepakanka. Todėl dedamos didelės viltys į šių metų pavasarinę „Maisto banko“ akciją. Nuo jos priklausys, kaip ilgai ir kokiam žmonių skaičiui bus galima padėti.

Paramą savo globojamiems žmonėms Panevėžyje rinks nevyriausybinių organizacijų „Gelbėkit vaikus“, Labdaros ir paramos fondo „Nauja viltis“, Maltos ordino pagalbos tarnybos, Panevėžio gausių šeimų bendrijos „Panevėžio šeimyna“, Panevėžio miesto neįgaliųjų draugijos, Panevėžio vyskupijos Caritas, VšĮ Septynios akimirkos, Šv. Juozapo globos namų, Labdaros ir paramos fondo „Vilties arka“ ir kt. savanoriai.

Jau 34-oji „Maisto banko“ akcija kovo 17 d. aukotojų lauks nuo 15 iki 20 val., o kovo 18 d. – nuo 10 iki 20 val. Akcijos metu kviečiama prisidėti ir lėšomis, skambinant tel. 1343 (auka 5 eurai) ar prekybos tinkluose „IKI“, „Maxima“ kasoje nuskenuojant savanorio įteiktą skrajutę.

Print Friendly, PDF & Email