2024, balandžio 13, Šeštadienis

„LTG Link“ pristato „Tvarių kelionių klubą“: skatins dažniau rinktis traukinius

Keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ turi gerų žinių dažnai traukiniais keliaujantiems žmonėms. Nuo kovo 7 d. startuoja unikali skaitmeninė kelionių traukiniais ir aplinkos tausojimo skatinimo programa „Tvarių kelionių klubas“, kurioje sukauptus už įveiktus kilometrus taškus bus galima keisti į nuolaidas kitoms kelionėms.

Prie programos prisijungti norintiems klientams tereikės „LTG Link“ interneto puslapyje arba per mobiliąją programėlę susikurti arba prisijungti prie asmeninės paskyros ir užsiregistruoti į klubą.

Tai padarius jiems automatiškai kaupsis taškai už kiekvieną kelionės traukiniu metu sutaupytą CO2 kilogramą, o šiuos taškus bus galima  iškeisti į nuolaidą traukinio bilietui Lietuvoje ar daliai kitų bendrovės paslaugų.

Programoje dalyvauti galės visi skaitmeniniais kanalais bilietus įsigyjantys keleiviai. Joje klientams taip pat bus teikiami asmeniniai pasiūlymai, kuriais bus siekiama vis dažniau persėsti iš kitų transporto priemonių į traukinius, o taškai galės būti renkami už bet kokių tipų traukinio bilietus – vienkartinius, terminuotus, įsigyjamus su lengvatomis ar kitomis nuolaidomis.

„Mažesnis  poveikis aplinkai yra mūsų strateginis tikslas. Kuriame kuo patrauklesnes sąlygas rinktis traukinius ir tvaresnius asmeninius pasirinkimus. Ši programa papildys mūsų integruotus sprendimus, kuriais žmonės  prisidės prie žalesnės ateities kūrimo: pirmąjį vieną traukinio ir Vilniaus viešojo transporto bilietą bei galimybę keisti su vaikščiojimo programėle #walk15 sukauptus žingsnius į nuolaidą bilietams“ – teigia „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

Kurdama naują programą bendrovė rėmėsi pasaulinėmis tendencijomis ir gyventojų apklausomis. Kartu su kelionių traukiniais entuziastais bendrovė taip pat atliko programos testavimo darbus. „LTG Link“ užsakymu atlikto tyrimo duomenis, net 42 proc. traukiniais keliaujančių žmonių norėtų taškų kaupimu paremtos programos, o dar trečdalis keleivių (32 proc.) pageidautų, kad ji būtų paremta tvaraus elgesio skatinimu.

Atsižvelgiant į šiuos poreikius, „Tvarių kelionių klubo“ naudos bus apskaičiuojamos automatiškai atsižvelgiant į nuvažiuotus traukiniu kilometrus ir remiantis tarptautinėmis geležinkelių taršos mažinimo metodologinėmis taisyklėmis. Skaičiuojama, kad lyginant su lengvuoju automobiliu, kiekvienas traukiniu keliaujantis žmogus kas 17,42 įveiktus kilometrus sutaupo po 1 kilogramą CO2 emisijos. Už kiekvieną sukauptą CO2 kilogramą keleiviams bus suteikiamas virtualus taškas, o surinkti 66,6 taškai bus konvertuojami į 2 eurų nuolaidą. Daugiau informacijos apie programą ir jos sąlygas galima rasti bendrovės puslapyje www.LTGLink.lt.

„Tvarių kelionių klubo“ taškai skaičiuojami remiantis tarptautinėmis „UIC International Union of Railways Methodological Rules 2022“ ir automobilių CO2 emisijos skaičiavimais pagal „CER Factsheet Climate 2018“ metodologijas. 

„LTG Link“ užsakymu bendrovės „Kantar“ apklausa buvo atlikta 2021 m. kovo 18–30 d. Jos metu apklausta 1389 respondentų.

- Reklama -

Naujausi straipsniai