2024, birželio 15, Šeštadienis

LRT TELEVIZIJA ir muzikos žvaigždės kviečia gyventojus, karantino uždarytus namuose, dainuoti kartu

LRT TELEVIZIJOS eteryje kitą savaitę pradedamas rodyti naujas muzikinis projektas „Dainuokim kartu“, pakeisiantis dėl karantino nukeltą laidą „Dainuok su manim“. Naujajame projekte matysime muzikos žvaigždžių šeimas, kurios pasirodymus rengs iš savo namų. Prisijungti kviečiami ir visi norintys Lietuvos žmonės.

„Lietuviai ne kartą įrodė, kad yra daininga tauta. Dainuodavo, kai gerai, dainuodavo, kai liūdna. Tad net ir esant tokiai situacijai mes drąsiai sakome – šou turi tęstis. Dabar dainuosim tam, kad būtų linksmiau ir kad nesijaustume vieniši, kad kartu padėtume tiems, kam šiandien yra reikalinga pagalba. „Dainuokim kartu“ bus visiškai kitoks, inovatyvus, o tuo pačiu – ir labai saugus projektas karantino metu“, – sako projekto kūrėjas Laurynas Šeškus.

Ekrane išvysime ne tik muzikos žvaigždes – dainuoti kviečiama visa Lietuva. Nesvarbu, ar esate užsidarę name, bute ar kambaryje, svarbu, kad dainuotumėte, grotumėte ar tiesiog sukurtumėte efektingą šou savo namuose. „Visa tai nufilmuokite ir siųskite el. p. adresu registracija@nordplay.tv. Svarbiausia, kad šeštadienio vakarais į kiekvienus namus atkeliautų muzika ir šventė. Tos šviesos ir džiaugsmo šioje situacijoje tikrai nebus per daug“, – sako laidos kūrėjai.

Projektas ne tik kvies dainuoti namuose, jis taip pat kvies aukoti lėšas pagalbos fondams. Kiekvienas žiūrovų skambutis virs parama su koronavirusu kovojantiems Lietuvos medikams.

Naujasis projektas „Dainuokim kartu“ – šeštadieniais nuo kovo 28 d., nuo 21.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

- Reklama -

Naujausi straipsniai