Ateinantį pirmadienį naujienų portalas LRT.LT pradeda rodyti  specialiai šiai interneto platformai skirtą serialą „Bloga mergaitė“, sukurtą populiaraus, ne vieną apdovanojimą pelniusio rašytojos Kristinos Gudonytės romano „Blogos mergaitės dienoraštis“ motyvais. Pirmosios 4 serijos bus parodytos balandžio 15 d., vėliau kiekvieną pirmadienį papildoma 2 naujomis serijomis.

„Naujienų portale LRT.LT kasdien vis daugiau vartotojų ieško ne tik informacijos, bet ir  kokybiškos pramogos, todėl norime, kad žiūrovas čia rastų originalaus, specialiai tik šiai platformai sukurto turinio.  Praėjusią savaitę startavusi socialinės dokumentikos laida „Atradimai“ ir netrukus pradedamas rodyti serialas  „Bloga mergaitė“ – pirmosios tokios LRT iniciatyvos. Įtraukiančio siužeto seriale vaidina puikūs, žiūrovų pamėgti aktoriai, o kaip aktorė debiutuoja populiari jauna dainininkė Paula. Tikimės, kad „Blogą mergaitę“ žiūrės moksleiviai, vadinamoji Z karta, nes iš esmės serialas yra apie tai, kuo gyvena būtent jie“, – pasakoja LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas.

Seriale pagrindinės herojės Kotrynos vaidmenį atliko jaunimo simpatijas užkariavusi atlikėja Paula Valentaitė, ne kartą užėmusi aukštas vietas „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje. Neringą Varnelytę matysime Kotrynos motinos vaidmenyje, Andrius Bialožebskis atliks Kotrynos tėvo vaidmenį, Kotrynos močiutės Violos – Larisa Kalpokaitė, Kotrynos draugės Lauros – Adolfina Kunčiūtė. Seriale debiutuos Vilniaus gimnazistai.

Pasak „Blogą mergaitę“ režisavusio Mykolo Vildžiūno, serialo kūrėjams didžiausias iššūkis buvo dirbti su jaunais neprofesionalais. „Džiaugiuos, kad jie patikėjo manimi, mano vedimu filmavimo aikštelėje ir sugebėjo integruoti visas gautas pastabas, neužsisklęsti. Buvo smagu dirbti, nes tai buvo ne tik režisavimas, bet ir pedagoginis ugdymas“, – pasakoja režisierius.

M.Vildžiūnas giria Paulos Valentaitės debiutą: „Buvo abejonių, kad Paula kaip žinoma dainininkė gali „nueiti“ į žavėjimąsi, per didelį grožėjimąsi savimi. Nieko panašaus neįvyko. Atvirkščiai – ji puikiai sugebėjo atsiriboti nuo spindinčios, uolios Paulos ir tapti maištinga Kotryna. Bevaidindama ji dar ir dvyliktos klasės egzaminams ruošiasi – čia jau uolioji Paula! Dovana buvo turėti ją aikštelėje. Kaip ir jos veidrodinį atspindį seriale – „gerietę“ Kotrynos draugę Laurą, kurią suvaidino metais vyresnė Adolfina Kunčiūtė.“

Pagrindinė serialo veikėja Kotryna maištauja prieš tėvų ir visuomenės nustatytas normas ir svajoja greičiau užaugti.  Kartais ji pati nebesupranta, kas jos gyvenime yra tiesa, o kas melas. Jos tėvai išsiskyrę, ji pyksta ant tėvo, kad šis yra sukūręs kitą šeimą ir beveik nebesirūpina Kotryna, tačiau savo kaltę visuomet bando išpirkti pinigais. Mergina nerūpi ir į darbus pasinėrusiai  mamai, kuri arba palieka ją vieną, arba numeta seneliams.  Vieniša Kotryna pyksta ant viso pasaulio ir maištaudama patenka į sudėtingas,  gniuždančias, o gal asmenybę ugdančias situacijas.

Iš viso serialą sudaro 32 dalys, kas savaitę pirmadieniais bus įkeliama po 2 naujas serijas

Print Friendly, PDF & Email