2024, rugsėjo 16, Pirmadienis

Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionate pasiektas rekordas, iškovoti medaliai

Klaipėdoje vyko Lietuvos moterų ir vyrų sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame Panevėžio sporto centro trenerio Dovydo Sužiedelio ugdytinės pasiekė net du šalies rekordus bei iškovojo sidabro ir bronzos medalius.

Varžybose dalyvavusi Austėja Masiulytė (sv. kat. 49 kg) rovimo veiksmu iškėlusi 41 kg bei stūmimo – 48 kg – sveriančias štangas iškovojo antrąją vietą. Toje pačioje svorio kategorijoje kovojusi Vakarė Valuckytė užėmė trečiąją vietą. Ši sportininkė rovimo veiksmu iškėlė 34 kg, stūmimo – 44 kg – sveriančias štangas. Kamilė Grinskytė (sv. kat.76 kg) taip pat užėmė trečiąją vietą. Šios sportininkės rezultatas – 53-65 kg. Varžybose dalyvavusi Airida Jasiūnaitė (sv. kat. 59 kg) pasiekė net 2 Lietuvos jaunių merginų rekordus. Pirmasis rekordas užfiksuotas sportininkei rovimo veiksmu iškėlusiai 53 kg sveriančią štangą, antrasis užfiksuotas dvikovėje, sportininkės rezultatas – 117 kg.