2024, birželio 19, Trečiadienis

„Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimai – ir panevėžiečiams

Jau 23-iąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimai. Buvo nominuotos 74 įmonės penkiolikoje vertinimo grupių iš 25 šalies ūkio šakų. Tarp geriausiųjų – ir panevėžiečiai.

Aukso medaliai įteikti AB „Panevėžio statybos trestas“ (už spaustuvės KOPA KEZ statybą), UAB „Kriautė“ (už skydinio-modulinio darželio priestato prie lopšelio-darželio „Vandenis“ Vilniuje statybą), UAB „Geld Baltic“ (už šaltyje džiovintų miško uogų užkandį BITES), UAB „Bioenergy LT“ (už biologinį preparatą BACTO-K), AB „Pieno žvaigždės“ (2 medaliai – už liesą varškę „Graikiška Amfora Protein“ ir ekologišką geriamą jogurtą „Pasaka” su mangais ir pasifloromis), UAB „Montuotojas“ (už AB „Lifosa“ karbamidinio fosfato UP17-44 trašų gamybos cechą),

Sidabro medalį gavo UAB „Bioenergy LT“ (už biologinį preparatą AZOFIX).

LPK prezidentas Robertas Dargis pasidžiaugė, kad apdovanojimams yra pristatomas vis platesnis spektras mūsų pramonės ir paslaugų. Praėjusiais metais konkurse dalyvavo produktai ir paslaugos iš 15 ūkio šakų, o šiais metais savo produkciją pristatė 25 šalies ūkio šakos.

Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

Iš viso išdalyti 57 medaliai – 49 aukso ir 8 sidabro.

- Reklama -

Naujausi straipsniai