Po beveik trejų metų pertraukos lietuvių itin mylimas škotų atlikėjas ir dainų autorius Lewis Capaldi sugrįžo, klausytojams pristatydamas naują kūrinį „Forget Me“.

Išgirskite Forget Me čia.

Vilniaus festivalio dalyviai buvo vieni pirmųjų, galėjusių išgirsti naują kūrinį
Liepos 25 d. Festivalio „Jaunas kaip Vilnius“ metu, Lietuvoje pirmą kartą besisvečiuojantis Lewis Capaldi žengė į sceną nusiteikęs itin džiaugsmingai ir pozityviai. Atlikdamas žymiausius savo kūrinius – „Someone You Loved“, „Before You Go“ ir kt., atlikėjas nustebino tūkstantinę vilniečių ir miesto svečių publiką, sudainavęs kelis dar neišleistus kūrinius, tarp kurių ir naujoji daina „Forget Me“.

„Daina „Forget Me“ man yra be galo brangi ir aš esu įsitikinęs, kad tai geriausias kūrinys, kokį esu sukūręs. Tai daina apie išsiskyrimą ir apie tai, kaip jaučiausi, matydamas savo buvusios partnerės gyvenimą „Instagrame”. Tai buvo situacija, kurioje jaučiausi gana apgailėtinai, o ji atrodė taip, lyg klestėtų, sparčiai judėdama pirmyn. Man buvo sunku tai pakęsti, atrodė nesąžininga, kad ji jaučiasi tokia laiminga, kol aš kenčiu. Tuo metu bijojau, kad ji gali mane visiškai pamiršti, todėl parašiau apie tai dainą“, – atviravo L. Capaldi

Apie atlikėją

Nuo pat vaikystės grojęs gitara ir būgnais, Lewis Capaldi būdamas vos dvylikos jau koncertuodavo užeigose, o aštuoniolikos jo įrašą „SoundCloud“ paskyroje netikėtai aptiko muzikos vadybininkas R. Walteris. Dar prieš išleisdamas debiutinį albumą Lewis Capaldi tapo pirmuoju atlikėju, paskelbusiu ir išpardavusiu arenų turą. O 2017 m. Išleista jo daina „Bruises“ muzikos platformoje „Spotify“ neįtikėtinai greitai sulaukė beveik 28 milijonų perklausų visame pasaulyje.

Klausytojus jis žavi savo meilės dainomis, o kritikai liaupsina jo profesionalumą – 2020 m. Britų muzikos apdovanojimuose Lewis Capaldi buvo nominuotas net keturiems apdovanojimams, tarp jų – Metų britų albumo apdovanojimui už „Divinely Uninspired to a Hellish Exten“ bei Metų britų solo atlikėjo apdovanojimui. Juose jis laimėjo geriausio debiuto ir Metų dainos apdovanojimus už kūrinį „Someone You Loved“, kuris prieš tai jau buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimuose.

Print Friendly, PDF & Email