2024, birželio 21, Penktadienis

Lietuviai „Colours of Bubbles“ Ukrainoje koncertuos su „Kasabian“ ir „Brainstorm“

reklama rubai

Vis dažniau tarptautinio pripažinimo sulaukiančių lietuvių „Colours of Bubbles“ vardas šiandien įrašytas šalia tokių muzikos pasaulio žvaigždžių kaip „Kasabian“, „The Prodigy“, „Röyksopp“, „Brainstorm“ ir kitų – birželio 30 dieną grupė pasirodys viename didžiausių Ukrainos festivalių „Atlas Weekend“ Kijeve. Apie lietuvių grupės dalyvavimą šiandien paskelbta festivalio socialiniuose tinkluose.

„Labai džiaugiamės šia galimybe, nerealus jausmas savo grupės pavadinimą matyti tarp tokių pasaulyje puikiai žinomų muzikantų“, – tvirtina „Colours of Bubbles“ nariai. Lietuvių grupė į sceną Kijeve lips prieš pat kaimynų iš Latvijos „Brainstorm“ pasirodymą.

„Colours of Bubbles“ – ne vienintelis lietuviškas vardas šiame festivalyje, vienoje iš „Atlas Weekend“ scenų tą pačią dieną pasirodys ir svajingoji Alina Orlova. Pasak festivalio organizatorių, tiek „Colours of Bubbles“, tiek Alina Orlova bei pernai šiame festivalyje pasirodęs duetas „Beissoul & Einius“ nenusileidžia tarptautinio pripažinimo sulaukusiems vardams. „Džiaugiamės, kad galime supažindinti festivalio dalyvius su kokybiška lietuviška muzika“, – teigia jie.

Penkias, vos trečią kartą vykstančio festivalio „Atlas Weekend“ dienas dalyviai galės džiaugtis ne tik iš daugiau nei 200 grupių bei atlikėjų susidedančia muzikine programa, tačiau ir apsilankyti muzikos konferencijose bei diskusijose.

Kartu su šia džiugia naujiena „Colours of Bubbles“ laukia ir dar vienos – šiuo metu akustinis grupės dainos „Wall of Death“ įrašas, pernai nufilmuotas Poznanėje, pretenduoja nugalėti tarptautinės muzikinių vaizdo klipų platformos „Balcony TV“ apdovanojimuose ir kol kas šiame balsavime yra antras. Šiandien iki vidurnakčio grupės gerbėjai interneto balsavime adresu goo.gl/kMZMEs dar gali atiduoti savo balsą už šiauliečius.

Colours of Bubbles – Wall of Death (LIVE): https://youtu.be/sydMetxkqa0

Nuotr. aut. Mantas Repečka

- Reklama -

Naujausi straipsniai