Matematikos, fizikos ir informatikos akademija (MIFA) pasiruošusi pradėti rudens semestrą! Panevėžio kolegija kviečia 1–4 klasių gimnazistus įsitraukti į projektą, kurio veiklomis bus stiprinami informatikos ir inžinerijos mokslų gebėjimai. Moksleiviai turės galimybę susipažinti su inžinerijos ir informatikos mokslų studijomis, aplankyti inžinerinės pramonės ir verslo įmones, diskutuoti su darbdaviais ir įmonių specialistais.

Pagrindiniai MIFA tikslai – vystyti moksleivių inžinerinį mąstymą ir skatinti domėtis tiksliaisiais mokslais, ugdyti praktinius gebėjimus matematikos, informatikos ir fizikos mokslų srityje, paskatinti rinktis inžinerines specialybes, kurios itin reikalingos Panevėžio regiono pramonės įmonėms, smulkiajam ir vidutiniam verslui.

Numatoma pradžia – 2021 m. spalio 2 d. (šeštadienis).

Trukmė – spalio–gruodžio mėn.

Vieta – Panevėžio kolegija (Laisvės a. 23, Panevėžys).

Rudens semestre numatoma: atviros paskaitos (inžinerinės studijos), laboratoriniai ir praktiniai darbai, ekskursijos į inžinerinės pramonės ir verslo įmones, diskusijos su darbdaviais.

MIFA veiklos vyks kartą per savaitę. Užsiėmimų tvarkaraštis bus sudarytas pasibaigus registracijai ir pateiktas dalyviams prieš pradedant MIFA veiklas (užsiėmimai numatomi penktadieniais ir šeštadieniais).

MIFA veiklos – užsiėmimai ir ekskursijos – nemokami.

Registracija iki 2021 m. rugsėjo 27 d. ČIA.

MIFA veiklas finansuoja Panevėžio miesto savivaldybė.

Sekite MIFA veiklą ČIA.

 

Panevėžio kolegijos inf.

Print Friendly, PDF & Email