2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Kviečia balsuoti už gyventojų pasiūlytas iniciatyvų idėjas Panevėžiui

Kviečia balsuoti už gyventojų pasiūlytas iniciatyvų idėjas PanevėžiuiPanevėžio miesto savivaldybė kviečia panevėžiečius būti aktyviais ir išrinkti vieną iš gyventojų pasiūlytų iniciatyvų, kuriai įgyvendinti iš miesto savivaldybės biudžeto šiais metais skirta 100 tūkst. Eur. 

 „Smagu, kad įgyvendinus vieną iš pateiktų projektų bus atnaujinta teritorija viename iš tankiai apgyvendintų daugiabučių namų kvartalų, kur naujos infrastruktūros poreikis yra didelis. Dėkojame konkurso dalyviams, teikusiems idėjas, ir kviečiame panevėžiečius aktyviai balsuoti už labiausiai patikusią. Būkite aktyvūs, nes kiekvieno Jūsų balsas labai svarbus“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Gintautė Atkočienė.

Miesto gyventojai siūlo įgyvendinti tokius projektus: „Marijonų sporto aikštyno rekonstravimas“, „Kniaudiškių-Molainių bendruomenės sporto ir žaidimų aikštelės atnaujinimas“ ir „Sporto salė po atviru dangumi“. Savivaldybės lėšomis bus finansuojamas tik vienas daugiausia, bet ne mažiau nei 2 proc. (1825 balsus), Panevėžio miesto savivaldybėje gyvenamąją vietą deklaravusių asmenų balsų surinkęs projektas.

Susipažinti su pateiktomis bendruomenės iniciatyvų idėjomis ir konkrečiomis vietomis, kuriose jas siūloma įgyvendinti, galite svetainėje dalyvauk.panevezys.lt Taip pat šioje svetainėje kviečiame balsuoti elektroniniu būdu už labiausiai patikusią idėją. Tai padaryti galima paspaudus mygtuką „Prisijungti“ ir patvirtinus tapatybę per Elektroninių valdžios vartų portalą.

Neturint galimybės balsuoti elektroniniu būdu, kviečiame atvykti į Savivaldybės priimamąjį Laisvės a. 20 (įėjimas iš Vilniaus g. pusės) arba į vieną iš Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos filialų (adresai ir darbo laikas ČIA) ir užpildyti nustatytos formos balsavimo anketą, arba atnešti jau užpildytą anketą, kurią rasite ČIA. Asmuo pildydamas nustatytos formos balsavimo anketą privalės nurodyti šiuos duomenis: vardą, pavardę, gimimo datą, deklaruotą gyvenamąją vietą ir telefono numerį. Šie duomenys nebus skelbiami viešai, jie bus naudojami tik asmeniui identifikuoti ir patikrinti, kiek kartų asmuo balsavo.

Atkreipiame dėmesį, kad balsuoti gali tik Panevėžio mieste gyvenamąją vietą deklaravę gyventojai ne jaunesni nei 16 m., už pateiktas idėjas atiduodami po 1 balsą už kiekvieną projekto idėją. Balsavus kelis kartus už tą pačią idėją, galioja paskutinis balsavimas.

Balsavimas vyksta iki 2024 m. gegužės 3 d. 16.00 val.

Bendruomenės iniciatyvų konkursu skatinama gyventojų iniciatyva Panevėžio mieste gerinti viešąją aplinką, dalyvauti atnaujinant teritorijas, aktyviau įsitraukti į miesto dalyvaujamojo biudžeto įgyvendinimą ir miesto viešųjų erdvių gražinimą. Šis konkursas Panevėžyje vykdomas jau ketvirtą kartą. Su jau įgyvendintais projektais susipažinti galite ČIA.

- Reklama -

Naujausi straipsniai