2024, birželio 23, Sekmadienis

Kviečia balsuoti už Bendruomenės iniciatyvų idėjas

reklama rubai

Panevėžio miesto savivaldybė Bendruomenės iniciatyvų konkursui gavo du administracinės atitikties, komisijos vertinimą bei konkurso reikalavimus atitikusius pasiūlymus – „Birutės gatvelės šviesos instaliacija“ ir „A. Baranausko pušynėlio sveikatingumo-sporto aikštelė“. Daugiausiai balsų surinkusi iniciatyva dar šiemet bus įgyvendinta Savivaldybės biudžeto lėšomis. Projekto vertė – iki 30 tūkst. Eur. Panevėžiečiai kviečiami aktyviai balsuoti už jiems labiausiai patikusią idėją.

„Panevėžyje vienas po kito įgyvendinami viešųjų erdvių atnaujinimo projektai. Gyventojai mieste gali naudotis sutvarkyta, atnaujinta infrastruktūra. Džiugina, kad ir patys panevėžiečiai pateikdami idėjas rodo iniciatyvą bendruomenės poreikiams reikalingas erdves susikurti patiems. Dėkojame konkurso dalyviams ir kviečiame visus aktyviai dalyvauti balsavime. Išsirinkite Jūsų manymu geriausią idėją“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.

Už labiausiai patikusią Bendruomenės iniciatyvų konkurso idėją kviečiame balsuoti elektroniniu būdu interneto svetainėje dalyvauk.panevezys.lt. Tai padaryti galima svetainėje paspaudus mygtuką „Prisijungti“ ir patvirtinus tapatybę per Elektroninių valdžios vartų portalą.

Neturint galimybės balsuoti elektroniniu būdu, kviečiame atvykti į Savivaldybės priimamąjį Laisvės a. 20 (įėjimas iš Vilniaus g. pusės) ir užpildyti nustatytos formos balsavimo anketą, kurią rasite ČIA. Asmuo privalo nurodyti šiuos duomenis: vardą, pavardę, gimimo datą ir deklaruotą gyvenamąją vietą. Šie duomenys nebus skelbiami viešai, jie bus naudojami tik asmeniui identifikuoti ir patikrinti, kiek kartų asmuo balsavo.

Atkreipiame dėmesį, kad balsuoti gali Panevėžio mieste gyvenamąją vietą deklaravę gyventojai ne jaunesni nei 16 m., už pateiktas idėjas atiduodami po 1 balsą už kiekvieną projekto idėją. Balsavus kelis kartus už tą pačią idėją, galioja paskutinis balsavimas.

Balsavimas vyksta iki vasario 14 d. ČIA.

Primename, kad Bendruomenės iniciatyvų konkursas yra skirtas miesto viešųjų erdvių infrastruktūrai gerinti ir patrauklumui didinti. Taip siekiama skatinti gyventojų iniciatyvą gražinant Panevėžį ir aktyviau įsitraukti į miesto dalyvaujamojo biudžeto įgyvendinimą. Šis konkursas Panevėžyje vykdomas jau trečią kartą. Su jau įgyvendintais projektais susipažinti galite ČIA.

- Reklama -

Naujausi straipsniai