2024, liepos 23, Antradienis

Kritikų metų atradimu pakrikštytą filmą „Tarp mūsų“ netrukus įvertins ir Panevėžio kino mylėtojai

reklama rubai

„Drąsus, užburiantis, komiškas, inspiruojantis žvilgsnis į tris merginas, kurios išmintingai kovoja už teisę pasirinkti ir kontroliuoti savo asmeninį gyvenimą, kai jas supanti bendruomenė mėgina suvaržyti išsvajotą laisvę.

Pelnytai apdovanotas debiutinis filmas įkvepia nepasiduoti ir nepaleisti savo svajonės“, – apie „Kino pavasario“ metų atradimu praminta juosta pasakoja kino kritikas ir vyriausias programos sudarytojas Edvinas Pukšta.

Toronto, San Sebastiano, Haifos kino festivalių prizais įvertintoje pozityvių emocijų romantinėje dramoje „Tarp mūsų” („In Between”) trys labai skirtingos jaunos moterys balansuoja tarp tradicijų ir modernumo, nepriklausomybės ir tapatybės krizės.

96 min režisieriaus Maysaloun Hamoud juostoje trys draugės palestinietės Leila, Selma ir Nur nuomojasi butą Tel Avivo centre. Charizmatiška kriminalinių bylų advokatė Leila mėgsta per dieną susikaupusį stresą pamiršti naktiniuose klubuose.

Tik šiek tiek ramesnė didžėjė Selma dievina meną ir kartais dirba padavėja. Jauniausia ir religingiausia iš visų Nur studijuoja universitete ir vienintelė dėvi hidžabą.

Konservatyviam Nur sužadėtiniui Visamui nepatinka laisvamaniškos ir modernios draugės. Jis reikalauja paspartinti santuoką ir palikti nuodėmingą Tel Avivą.

Leila įsimyli žavingą musulmonų kilmės kino kūrėją, bet šis neskuba prisiimti atsakomybės. Selma įsitikina, kad jos krikščioniška šeima vis dėlto nėra tokia liberali, kaip prisistato kaimynams.

APIE REŽISIERIŲ

Maysaloun Hamoud (gim. 1982 m. Budapešte, Vengrijoje).

FILMOGRAFIJA

„Šviesos šešėliai“ (2009, trumpametražis), „Ryto pojūtis“ (2010, trumpametražis), „Selma“ (2012, trumpametražis), „Tarp mūsų“ (2016, „Kino pavasaris“).

KOVO 27 D. – Pirmadienį – 18:00 Panevėžio Forum Cinemas Babilonas kino salėje.

Nuoroda į filmo anonsą: https://www.youtube.com/watch?v=EgVdG7mBhKc

- Reklama -

Naujausi straipsniai