2024, balandžio 19, Penktadienis

Kokios yra ilgalaikio gražaus veido palaikymo galimybės?

Dar ankstyvoje jaunystėje kai kam pradeda formuotis pirmosios mimikos raukšlės, jos atsiranda kaip pasikartojančios jausminės išraiškos pasekmė ir pamažu užsifiksuoja veide. Įprastai raukšlės turi individualų grafinį piešinį. Laikui bėgant jos vis labiau gilėja. Pačios raukšlės yra skirstomos į hiperkinetines ir hipertonines.

Kas vyksta veide formuojantis mimikos raukšlėms?

Mimikos raukšlės atsiranda po oda susitraukinėjant veido raumenims. Iš pradžių jos pastebimos tik tuo metu, kai raumenys juokiantis, pykstant ar susirūpinus susitraukia. Palaipsniui veido oda netenka lankstumo, todėl laikinos raukšlės tampa nuolatinėmis.

Kartais pasitaiko, kai dalis mimikos raumenų nepaliaujamai būna susitraukę ir sukuria supykusio ar nustebusio žmogaus įvaizdį, kurio norisi atsikratyti. Tačiau tai ne bėda, visų šių problemų galima išvengti, pasinaudojus botulino injekcijomis.

Kaip veide pasireiškia hiperkinetinės raukšlės?

Hiperkinetinės raukšlės itin ryškiai pasireiškia kaktos, tarpuakio srityje ir aplink akis. Jos dažniausiai ir sukelia estetinį nepasitenkinimą. Šios raukšlės ryškiausiai matosi tada, kai ima judėti veido raumenys, kai žmogus mėgina išreikšti viduje kunkuliuojančias emocijas.

Ramybės būsenoje jos per ilgesnį laiko tarpą, ypač miegant, jos palengva išsilygina ir tampa vos matomos. Tad dėl jų nėra reikalo pernelyg jaudintis.

Kuo ypatingos hipertoninės raukšlės?

Hipertoninės raukšlės pasižymi tuo, kad net ir ramybės būsenoje jos išlieka nepakitusios, nes veido raumenys nepajėgia iki galo atsipalaiduoti, nes pasidaro nepriklausomi nuo žmogaus valios. Tai vyksta dėl degeneracinių pokyčių veido srities odoje ir raumenyse.

Tokius pokyčius greitina ne tik senėjimo procesas, bet ir kenksmingas saulės ultravioletinių spindulių poveikis, žalingi įpročiai. Šios rūšies raukšlės neišnyksta net ramybės būsenoje ir lieka gerai matomos.

Kaip botulino injekcijos paveikia veido raukšles?

Botulino injekcijos laikinai atpalaiduoja veido raumenis, todėl sušvelnėja arba visiškai išnyksta raukšlės, kurios susidaro dėl atitinkamų  raumenų ar jų grupių susigretinimo. Botulino injekcijos saugiai ir efektyviai padeda įveikti atsiradusius odos pokyčius.

Nuo kokio amžiaus dažniausiai naudojamasi botulino injekcijų procedūra?

Laiką pirmajai botulino injekcijai kiekvienas asmuo renkasi priklausomai nuo esamos  savijautos, kai išvysta savo veidą veidrodyje. Pasitaiko kad regimu rezultatu būna nepatenkinti į trečią gyvenimo dešimtmetį įkopę žmonės.

Bet dažniausiai šia procedūra susidomi penkiasdešimtmečiai. Jeigu jūs norėtumėte pasinaudoti botulino injekcijomis, pagalbos kreipkitės į internetinę įmonę adresu: https://vskinbeauty.lt/paslaugos/injekcijos-ir-veido-formavimas/botulino-injekcijos-botoksas/.

- Reklama -

Naujausi straipsniai