2024, birželio 23, Sekmadienis

Kokie dulkių siurbliai dabar lyderiauja rinkoje ?

reklama rubai

Dulkių siurbliai pagal rūšis pagrinde yra skirstomi į tradicinius, siurblius – šluotas, rankinius, siurblius – robotus, plaunančius siurblius. Kasmet jie tobulėja, o jų pasirinkimo galimybių apimtis plečiasi. Itin populiarėja siurbliai – robotai. Trumpai aptarsime šių siurblių ypatumus.

Ką vadiname tradiciniu dulkių siurbliu ir dulkių siurbliu – šluota?

Tradicinį siurblį sudaro dulkių surinkimo maišelis, ilga žarna ir siurbimui skirtas valymo antgalis. Šis prietaisas yra su ratukais, todėl jį patogu pervežti iš vienos vietos į kitą. Šio siurblio antgalis tinka patiems įvairiausiems paviršiams, o ilga žarna leidžia pasiekti ir gana sunkiai pasiekiamas vietas.

Tuo tarpu siurblio – šluotos konstrukcija primena tikrą šluotą. Šios siurblio formos privalumas – juo siurbiant labai retai tenka lankstytis, todėl greitai nepavargstama. Šis modelis yra vertinamas už tylų darbą.

Kaip apibūdinamas rankinis dulkių siurblys?

Rankinis dulkių siurblys yra labai kompaktiškas, žymiai mažesnis už kitų rūšių siurblius. Juo neįmanoma išsiurbti visas namų valdų grindis, tačiau jis puikiai tinka tada, kai reikia iš pastalės surinkti trupinius, valyti minkštuosius baldus, palaikyti automobilio salone švarą. Jis tinka naudoti tose vietose, kur yra reikalingas didesnis judesių manevringumas.

Kuo pasižymi plaunantis dulkių siurblys?

Plaunantis dulkių siurblys yra nepamainomas pagalbininkas, kai reikia valyti kilimus, minkštuosius baldus, įvairius kitus tekstilės gaminius. Aišku, šios jo funkcijos nereikia painioti su drėgnu siurbimu. Drėgnai siurbiantis siurblys gali surinkti drėgnus nešvarumus, tačiau plovimo jis negali atlikti.

Kuo ypatingas dulkių siurblys – robotas?

Tuo tarpu dulkių siurblys – robotas sugeba pasirūpinti jūsų namų švara ir tada, kai jūsų pačių nėra namuose. Tokiame siurblyje yra integruota drėgno valymo funkcija, todėl jis namų šeimininkams suteikia labai daug komforto, nes iš oro, dėka atitinkamo filtro, pašalina net pačius smulkiausius alergenus.

Prieš pasirenkant šios rūšies siurblį, pirmiausiai reikia apskaičiuoti, kiek jis namuose turės atlikti darbų, nuo to priklauso jo darbo režimų skaičiaus, galingumo ir dulkių konteinerio talpos dydžių pasirinkimas. Žinomiausi siurblių – robotų gamintojai yra Electrolux, Philips, Xiaomi ir Miele. Visus jų gaminius galima įsigyti fizinėje ir internetinėje prekyboje.

- Reklama -

Naujausi straipsniai