2024, balandžio 14, Sekmadienis

Kokie baldiniai audiniai yra aktualiausi?

Apmušalai suteikia baldams gyvybės. Jie parenkami atsižvelgiant į prabangą, stilių ir patogumą. Kiekvienas audinys turi savo privalumų ir trūkumų. Siekdami padėti išsirinkti geriausią sudarėme populiariausių baldinių audinių sąrašą.

  • Medvilnė:

Medvilnė yra visų laikų mėgstamiausias baldų apmušalų audinys. Medvilnė yra populiari dėl to, kad ji yra kvėpuojantis audinys. Žinoma, kad medvilnė puikiai prisitaiko prie spalvų ir raštų, gaminama madingų tekstūrų, todėl ją taip pat pasirenka dažnas dizaineris. Medvilniniai apmušalai yra universalūs – nuo gaivių baltų ir švelnių atspalvių iki gilių spalvų.

Medvilnė atspari blukimui. Ir tai yra pagrindinis veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, ypač jei baldai yra skirti laikyti lauke. Kita vertus, medvilnė yra jautri dėmėms, todėl rekomenduojama profesionaliai valyti.

  • Linas

Linas yra dar vienas populiarus dizainerių pasirinkimas. Lininiam audiniui būdingą klasikinė tekstūrą, kuri svyruoja nuo blizgaus iki glotnaus atspalvio. Jis ne tik minkštas ir patogus, bet ir gerai išlaiko formą. Jį lengva plauti ir išdžiovinti, be to, jį lengva prižiūrėti. Štai kodėl linas yra vienas iš labiausiai pageidaujamų baldų apmušalų audinių.

  • Oda

Oda yra labai patvari, rafinuota ir labai atspari dėmėms. Ji yra universali ir itin moderni bei visiškai tradicinė. Taip pat galima drąsiai teigti, kad oda dėvisi gražiai. Naudojimo procese ji tampa minkštesnė, o senstant įgauna gražią išvaizdą. Oda yra labai atspari alergenams. Jei lygintume, tai oda yra brangesnė lyginant su kitais baldų apmušalų audiniais. Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, kad odos spalva yra labai ribota.

  • Aksomas

Aksomas yra sodrus, minkštas ir švelnus liesti. Puikiai tinka išlaikyti spalvas, todėl audinys atrodo šviesus ir gyvas. Tai yra klasikinis baldų apmušalų audinio pasirinkimas, skirtas dizaineriams sukurti sodrius atspalvius ir suteikti gylio. Jis dėvisi lėtai, atsirandantis dėl kasdienio naudojimo. Galite dažnai jį valyti, jis yra labai atsparus blukimui, raukšlėms ir dėmėms.

  • Mikropluoštas

Mikropluoštas yra puiki alternatyva zomšui. Jis yra ekonomiškas, bet taip pat atsparus dėmėms. Jį labai lengva plauti, valyti ir džiovinti. Porą kartų per savaitę galima lengvai prižiūrėti pūkų voleliu.

  • Zomšas

Zomšas yra brangus baldų apmušalų audinys. Jis yra sodrus ir minkštas. Jis panašus į mikropluoštą, bet kokybiškesnis. Jis puikiai išlaiko spalvas, todėl yra ryškus ir gyvas.

  • Poliesteris

Poliesteris laikomas vienu geriausių baldų apmušalų audinio variantų. Jo tekstūra minkšta ir yra labai patvari. Jis yra įvairių spalvų ir raštų, todėl yra universalus audinys. Jį lengva valyti, plauti ir džiovinti.

- Reklama -

Naujausi straipsniai