2024, kovo 29, Penktadienis

Kokia grožio procedūra yra populiariausia tarp moterų?

Moterys visada nori atrodyti gražiai, todėl jos rūpinasi ir odos skaistumu, ir šukuosenos įspūdingumu, ir į akį krentančiu makiažu. Tarp visų paminėtų grožio palaikymo procedūrų, viena iš populiariausių – tai gelinio nagų lakavimo procedūra.

Kodėl moterys mielai renkasi gelinį nagų lakavimą?

Gelinis nagų lakas nepraranda populiarumo tarp moterų todėl, kad jis kuo puikiausiai išsilaiko iki trijų ir daugiau savaičių. Ypač šaunu yra tai, kad nereikia ilgai laukti kol jis išdžius. Jį labai lengva užtepti ant nagų. Be to, gelinis lakas idealiai išryškina esamą natūralų rankų ir kojų pirštų grožį. Puiku yra ir tai, kad biologiniame nagų gelyje nėra pavojingų sveikatai medžiagų. Moterys nevengia ir vienos namų sąlygomis savo nagus padengti ilgalaikiu geliu, tačiau tada jos nėra apsaugotos galimų klaidų, kurios gali sugadinti visą reikalą. Todėl geriausia šią procedūrą patikėti tikroms specialistėms, kurios nepriekaištingai atlieka savo darbą.

Kokias pagrindines teigiamas savybes turi gelinis lakavimas?

Pagrindinė teigiama šios rūšies lakavimo savybė yra ta, kad geliu padengtos nagų plokštės sustorėja ir sutvirtėja. Be to, geliu padengti nagai pasižymi ypatingu grožiu, kurį suteikia išskirtinis blizgesys. Biologinis gelis garsėja plačia spalvine gama, tad nagus galima įvairiais raštais, blizgučiais, kitokiomis dekoratyvinėmis detalėmis. Pats gelinis lakavimas yra gana paprastas. Likus vienai-kitai dienai iki gelinio lakavimo, pravartu pasidaryti įprastinį manikiūrą, kad kaip reikiant atsivertų nagų plokštės.

Kada gelinis lakavimas gali būti nekokybiškas?

Pasitaiko atvejų, kai gelinis lakavimas gali būti nekokybiškas. Tai nutinka tada jei prieš tai manikiūras buvo atliktas netinkamai, negerai ir tai, jei ant gelinio paviršiaus patenka vanduo anksčiau nei po procedūros praėjus dviem-trims valandoms. Kaip teigia specialistai, gelinis lakavimas gali nesigauti ir tada, jei sergama nervinio pobūdžio ar imuninės sistemos ligomis, esama hormonų pusiausvyros sutrikimų arba vartojami kai kurie medikamentai. Todėl gelinį lakavimą atlikti namuose tikrai yra rizikinga, nes reikia turėti atitinkamų žinių bagažą, reikiamų medžiagų atsargas ir ultravioletinių spindulių lempą. Tad verčiau nerizikuoti ir nesiimti saviveiklos, o pasitikėti specialistais.

- Reklama -

Naujausi straipsniai