Migracijos departamento Panevėžio skyrius klientus pradėjo aptarnauti naujose patalpose. Antradienį surengta oficiali jų atidarymo ceremonija, kurioje dalyvavo vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius, Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas, kiti svečiai.

Būtent į šiai policijos įstaigai priklausantį pastatą, esantį Beržų g. 46, ir persikėlė Migracijos departamento Panevėžio skyrius.

„Linkiu, kad visi čia dirbantys tarnautojai – ir policijos pareigūnai, ir migracijos darbuotojai – sėkmingai įveiktų visus iššūkius ir padėtų išspręsti visus kylančius klausimus tiek Lietuvos piliečiams, tiek ir užsieniečiams”, – sakė A. Abramavičius

Pagerėjusiomis darbo sąlygomis džiaugėsi ir Migracijos departamento vadovė.

„Viena iš prioritetinių veiklos sričių yra mūsų padalinių darbo kokybės gerinimas. Neabejojame, kad naujai įrengtos erdvios patalpos ne tik turės teigiamos įtakos Panevežio skyriaus darbui. Patogiau bus ir čia apsilankysiantiems klientams, kuriems teikiame migracijos paslaugas”, – įsitikinusi E. Gudzinskaitė.

Dviejų VRM struktūrų – Policijos ir Migracijos departamentų – bendrystės svarbą pabrėžė ir Panevėžio policijos vadovas R. Bobinas.

Šiuo metu Migracijos departamento Panevėžio skyriuje iš viso dirba 19 darbuotojų.

 

Print Friendly, PDF & Email