Daugeliui žmonių namo stogas yra ne tik lietaus vandens ar kitų gamtos reiškinių apsauga. Be pagrindinės funkcijos – atsparumo išoriniams veiksniams, stogas taip pat turi gražių, nepralaidžių vandeniui ir termoizoliacinių funkcijų.Taip, jis patikimai apsaugo nuo drėgmės ir šilumos praradimo bei suteikia namo išvaizdą. Stogo danga – tai stogo išorė, kuri ypač svarbi ne tik išvaizdai, bet ir visai stogo konstrukcijai. Egzistuoja bent keli stogų tipai, tačiau populiariausias rinkoje yra klasikinis stogas. Dažnai sulaukiame klausimų, apie stogo medžiagų pasirinkimą, todėl šiame straipsnyje pasidalinsiu savo nuomone ir sužinosite, kaip išsirinkti stogo medžiagas naujai statomiems namams.Tikiu, kad perskaitę mano straipsnį sužinosite, koks stogas geriausiai tinka jūsų namams.

Matyti, kad stogų pasirinkimas yra labai didelis, o stogo pasirinkimą lemia daugybė faktorių. Dažniausiai prieš renkantis stogo dangą jau žinote, iš kokios medžiagos bus statomas namas, jo vieta, apytikslis stogo nuolydis. Daugeliu atvejų statomų namų savininkai nėra tikri dėl stogo biudžeto. Klasikinis stogas labai tinka istoriniams ir moderniems pastatams, todėl yra universalus ir lengvai dengiamas. Pagrindinis šios dangos pranašumas – lengvas svoris, leidžiantis paprastesnes stogo konstrukcijas ir optimizuoti bendrą projekto kainą. Klasikinė stogo danga atrodo gražiai, patvari ir patikima, todėl tinka daugelio žmonių poreikiams.

„Classic“ stogo danga. Kaip pasirinkti?

Rinkoje yra daug klasikinių stogo dangų, tačiau daugelis jų turi bendras sujungimo ir montavimo ypatybes. Populiari yra paspaudimų sistema, įskaitant mūsų technologiškai pažangią lygintuvą, kuri dėl plataus dangų, spalvų ir raštų asortimento suteikia daugybę vizualinių sprendimų. Stogo dangą galima derinti su pastato fasadu, sukuriant unikalų derinį bendrai išvaizdai. „Budmat steel service“ classic stogo danga – pasirinkimas,kuriuo nesigailėsite. Mėgaukitės aukšta kokybe ir paprastumu, kuris tikrai suteiks jūsų stogui subtilumo ir ilgaamžiškumo,juk tai ir yra svarbiausia, norint turėti kokybę.

Stogo plokštės paviršius kiekvienam stogui gali suteikti unikalumo. Galima rinktis lygius, žemos ir aukštosios bangos bei trapecijos formos asimetrinius išsikišimus. Šiurkšti metalinė plokštė išsklaido nuo paviršiaus atsispindinčią šviesą ir suteikia daugiau asmeniškumo. Metalinė plokštė gali būti padengta blizgiu arba matiniu struktūriniu poliesteriu. Mūsų dangos yra padengtos cinku, kurio storis ne mažesnis kaip 275g/m2, todėl jos itin atsparios korozijai ir gali ilgai išlaikyti savo pirminę išvaizdą.

Aukštos kokybės klasikinė skarda

Klasikinė stogo metalinė plokštė pagaminta iš aukštos kokybės plieno ir yra patvari. Šio tipo stogams suteikiama garantija, nepaisant ilgalaikio apdorojimui naudojamų medžiagų atsparumo aplinkai. Norėdami sužinoti daugiau apie kokybišką stogo dangą, susisiekite su mūsų stogų ekspertais, kurie suteiks jūsų namams naują išvaizdą. Skardinio stogo svoris yra apie 4kg/m2, o tai tikrai nedaug palyginus su tikromis keraminėmis čerpėmis (apie 50kg/m2) arba šiferiu (apie 50kg/m2). Stogo dangos svoris labai svarbus renovuojant stogą, nes sena mediena neatlaiko didžiulio svorio.

Minimalistinis stogo skardos pasirinkimas

Stogo danga yra klasikinės ir paprastos formos. Klasikiniai stogai labai tinka modernių pastatų ir paveldo pastatų stogams. Kelio dangos svoris nedidelis, todėl reikalinga lengvesnė stogo konstrukcija.Bendra projekto kaina optimizuota, klasikinis šildymas ir sustiprinti stogo dangos kraštai jį dar labiau sustiprina. Todėl visa danga atrodo gražiai ir labai patvari.

Print Friendly, PDF & Email