2024, liepos 17, Trečiadienis

Keičiasi Senvagės fontano vakarinio pasirodymo laikas

reklama rubai

Artėjant ilgiausiai metų dienai ir trumpiausiai nakčiai keičiamas Senvagės fontano pasirodymo laikas. Siekiant suteikti panevėžiečiams ir miesto svečiams galimybę grožėtis kuo ryškesniais fontano projekcijų kuriamais vaizdais šį penktadienį ir šeštadienį, vakariniai fontano pasirodymai vyks nuo 23 iki 23.30 val. Fontano programą rekomenduojama stebėti iš Senvagės salos. Dieninė fontano programa veiks įprastai nuo 10 iki 21 val.

Atėjusieji pamatys režisieriaus Linarto Urniežiaus kūrybinę interpretaciją, kurioje atsispindi praeities, dabarties ir ateities temos. Filme naudojami atpažįstami Panevėžio miesto istoriniai vaizdai, kurie buvo sukurti pasitelkus dirbtinį intelektą. Nuo pirmykščių žmonių ir jų santykio su gamta, ugnies atradimo, rodomas civilizacijos vystymasis, kultūros plėtra, žmonijos laimėjimai, industrializacija. Ateities tema atskleidžiama per jau dabar pasaulyje vykstančius skaitmenizacijos ir robotizacijos procesus. Autorius tarsi spėlioja galimus ateities scenarijus, rodydamas kosminių kelionių, dirbtinio intelekto ir naujų technologijų iššūkius ir galimybes.

Šį sekmadienį, birželio 23-iąją, Skaistakalnio parke vyks ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties šventė – Vasarvidis. Ta proga ilginamas dieninės fontano programos pasirodymo laikas – trykštantys fontano purslai džiugins iki 1 val.

- Reklama -

Naujausi straipsniai