2024, vasario 26, Pirmadienis

Keičiasi automobilių sustojimo tvarka Kniaudiškių gatvėje

Šią savaitę Kniaudiškių gatvėje įrengiami automobilių sustojimą tam tikromis dienomis ir valandomis draudžiantys kelio ženklai.

Vairuotojai turėtų atkreipti dėmesį į naujus automobilių sustojimą Kniaudiškių gatvėje draudžiančius ženklus, nuo šiol šiaurinėje gatvės pusėje automobilių nebus galima statyti antradieniais, o pietinėje – trečiadieniais, darbo valandomis nuo 8 iki 17 val.

„Labai svarbu užtikrinti galimybę tvarkyti ir prižiūrėti miesto gatves. Dėl intensyvaus automobilių užstatymo kai kurių gatvių valymo darbus atlikti yra sudėtinga, todėl atsižvelgėme į vairuotojų ir gatves prižiūrinčios įmonės poreikius ir išskyrėme dvi savaitės dienas, kai automobilių sustojimas Kniaudiškių gatvėje bus ribojamas. Tikimės, kad tai leis tinkamai valyti ir prižiūrėti gatvę tiek žiemos, tiek vasaros metu“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Gintautė Atkočienė.

Kol kas nauji automobilių sustojimą tam tikromis dienomis draudžiantys ženklai statomi Kniaudiškių gatvėje, tačiau ateityje mieste jų gali daugėti.

 

- Reklama -

Naujausi straipsniai