Kiekvienas norime atrodyti gražiai, o kartais norisi patobulinti tik mažus trūkumus savo veide. Mažoms raukšlelėms, randams gydyti ir naikinti naudojami odos užpildai, kurie gali būti natūralus. Odos užpildai skiriasi chemine sudėtimi, ilgaamžiškumu ir įvairaus minkštumo laipsniu. Pavyzdžiui, lūpoms naudojami minkštesni užpildai, o skruostikauliams paryškinti gali prireikti kietesnių užpildų. Jūsų chirurgas dirbs su jumis, kad nustatytų geriausią užpildo tipą ir tūrį, reikalingą konkrečiai vietai. Daugeliui žmonių natūralių užpildų naudojimas yra paprasta procedūra, kuri gali gražiai pagerinti jų išvaizdą. Šių odos užpildų rizika ir šalutinis poveikis yra palyginti nedideli. Yra keletas skirtingų odos užpildų tipų.

Kokie yra odos audinių užpildų tipai?

Kalcio hidroksilapatitas natūraliai randamas žmogaus kauluose ir yra į mineralus panašus junginys. Jis dažnai naudojamas vidutinio sunkumo ar stiprioms raukšlėms, tokioms kaip nosies raukšlės ir kaktos raukšlės. Su šiais natūraliais odos užpildais galima padidinti skruostų ir kitų veido kontūrų pilnumą, apimtį veido išsekimo vietose, kurios gali atsirasti ŽIV užsikrėtusiems žmonėms, ar vartojantiems tam tikrus vaistus. Kalcio hidroksilapatitas gaminamas biosintetiniu būdu, o tai reiškia, kad nenaudojami jokie gyvūnai ar gyvūninės kilmės produktai. Tai sumažina alerginės reakcijos riziką ir nereikia atlikti odos tyrimų. Žinoma, kad šio tipo odos užpildai duoda labai natūralų rezultatą, nemigruoja, o šalutinis poveikis yra retas.

Vienas iš populiariausių užpildų tipų yra hialurono rūgštis

Hialurono rūgšties injekcijomis galima pagerinti odos kontūrą ir sumažinti odos įdubimus dėl randų, traumų ar raukšlių. Galite pamatyti galimus dramatiškus patobulinimus, nes dingsta spuogų randai,skruostų įdubimai, gilios šypsenos linijos, einančios nuo nosies šono iki burnos kampučių (taip pat žinomos kaip nasolabialinės vagos), surauktos raukšlės tarp antakių, burnos kampučiuose esančios linijos. Taip pat su šia rūgštimi galima iš naujo apibrėžti lūpų kraštą, gali būti naikinami randai, įskaitant nudegimus, spuogus ir žaizdų sukeltus randus.

Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, randama jūsų organizme. Didelės koncentracijos randamos minkštuose jungiamuosiuose audiniuose ir skystyje aplink akis. Jis taip pat yra kai kuriuose kremzlių ir sąnarių skysčiuose, taip pat odos audiniuose. Jis išgaunamas ir performuluojamas ir dabar tapo vienu iš populiariausių injekcinių užpildų rūšių. Jei terminas skamba pažįstamai, taip yra todėl, kad ta pati medžiaga dažnai švirkščiama į skaudančius sąnarius žmonėms, sergantiems artritu, siekiant sumažinti skausmą ir suteikti papildomos amortizacijos.

Kokią naudą suteikia poliakrilamidas?

Poliakrilamidas yra pusiau nuolatinis odos užpildas, kurį plastikos chirurgai dažnai naudoja gydant gilesnes raukšles, tokias kaip nasolaabialinės raukšlės ar depresiniai randai, su užpildu taisomos plonos lūpos, taisomas skruostikaulis ir žandikaulio linija, atstatoma dėl amžiaus prarasta veido apimtis.

Poliakrilamidas labai mažai reaguoja su žmogaus audiniais, tai reiškia, kad jis yra biologiškai suderinamas, todėl alergijos tyrimo nereikia. Jis yra permatomas radijo bangomis, tai reiškia, kad jis netrukdys rentgeno spinduliams. Po injekcijos maždaug per mėnesį aplink ją lėtai susidaro plonas kolageno sluoksnis. Gelis galiausiai visiškai bus apsuptas. Viena procedūra galima sušvirkšti didelį kiekį. Šis produktas, kuris, kaip manoma, laikui bėgant yra gana stabilus, prireikus netgi gali būti pašalintas.

Taigi, jei norite natūralių odos užpilų ir pakeisti savo išvaizdą, atjaunėti ar tiesiog atsikratyti paauglystės spuogų randelių, vienas iš pasirinktų užpildų tikrai padės pasiekti norimą rezultatą. Procedūrų, skirtų odai užpildyti ieškokite „Pošiūno klinikos“ svetainėje.

Print Friendly, PDF & Email