2024, liepos 12, Penktadienis

Kam reikalingos ir kur naudojamos konvejerių grandinės?

reklama rubai

Konvejerio grandinė yra labai svarbus vidinės transporto sistemos, susidedančios iš konvejerių, elementas. Jų užduotis yra perkelti pavaras į pavaros mechanizmo elementus taip, kad konvejerio juosta iš tikrųjų judėtų transportuoti gaminį ar medžiagą į kitus gamybos etapus. Juostiniai konvejeriai plačiai naudojami įvairiose pramonės šakose: gabenti kasybos, maisto, chemijos, statybos, naftos chemijos, popieriaus, žemės ūkio, elektrinių, šiluminėse ir kitose srityse.

Kiekvienai pramonės šakai reikalingas atskiras požiūris į konvejerio grandinės dizainą

Kiekvienai pramonės šakai reikalingas individualus požiūris į konvejerinių grandinių projektavimą, jų stiprumą, matmenis, techninius ir fizinius parametrus. Konvejeriai, dirbantys labai žemoje temperatūroje, naudos skirtingas grandines, labai aukštoje – skirtingas, o dulkėtoje aplinkoje – visiškai kitokias grandines.

Konvejerio grandinių tipų pavyzdžiai:

Kaip minėta aukščiau, plokščios konvejerio grandinės yra skirtos veikti tam tikromis sąlygomis. Yra standartinių ir specializuotų sprendimų. Kiekvienai grandinei priskiriamas konkretus vaidmuo vairuoti konvejerio juostą ir naudoti konkrečias pavaras. Todėl labai svarbu teisingai pasirinkti. Šių tipų konvejerių juostų valdymo grandinių pavyzdžiai:

 • FV konvejerio grandinė,
 • M tipo konvejerio grandinė,
 • FVT konvejerio grandinė,
 • MT konvejerio grandinė,
 • Konvejerio grandinės su vamzdžių kaiščiais (įskaitant MC tipą),
 • konvejerio grandinė su diržu,
 • Konvejerio grandinės su lenktomis plokštėmis,
 • Konvejerio grandinė su prailginimo kaiščiais,
 • Konvejerio grandinės su lenkimo taškais (įskaitant ritinines grandines),
 • Nerūdijančio plieno grandinė.

Konvejerio grandinės – pasirinkite patikrintą sprendimą

Konvejerinių grandinių specifika reiškia, kad jos naudojamos daugelyje pramonės šakų. Jie dažnai yra įmonės stuburas, nes būtent dėl ​​jų visi gaminiai, dažnai ir sunkiausiomis sąlygomis, siunčiami į specialiai paruoštas vietas.

 • Žemdirbystė. Tinkamai suprojektuota konvejerio grandinė ilgainiui taps itin nepralaidi dulkėms itin didelių gabaritų medžiagoms. Jie idealiai tinka sandėliams, kuriuose žemės ūkio technika gabena tonas grūdų, pašarų ar miltų. Tokie gaminiai yra atsparūs ne tik perteklinėms dulkėms, bet ir neigiamam besikeičiančių oro sąlygų poveikiui.
 • Kasybos ir medienos pramonė. Dėl tonų medžiagos spaudimo, dėl didelio atskirų elementų atsparumo smūgiams ir dilimui šios konvejerio grandinės puikiai tinka gabenti anglis, medieną ar smulkintuvo atliekas. Nepaisant atšiaurių darbo sąlygų, jie išlaiko savo savybes.
 • Maisto ir chemijos pramonė. Konvejerio grandinėse naudojamos tokios medžiagos kaip patvarus nerūdijantis plienas, todėl jie yra puikus maisto transportavimo komponentas. Nesijaudinkite, visos daržovės, vaisiai ir kiti maisto produktai gali būti gabenami ant diržo pagal komponentus.

Šios pramonės šakos yra tik keletas pramonės šakų, kuriose naudojamos konvejerio grandinės. Kadangi konstrukciją papildo kaušai, plokštės ar kaiščiai, padidėja jų galimybė montuoti ant daugelio tipų mašinų. Jie sėkmingai gabena tekstilę, vaistus, gėrimus ir kartonines medžiagas.

UAB „Dukranos Grupė“ džiaugiasi galėdama be plataus pasirinkimo pasiūlyti aukščiausios kokybės sprendimus. Jų klientų nuomonės ir bendradarbiavimas su gamintojais suteikia daug vertingos informacijos apie jų naudojimą konvejerio grandinėje, o tai savo ruožtu reiškia, kad įmonė pasirenka geriausius sprendimus ir produktus. Tai leidžia įmonei pasiūlyti sprendimus, kurie visiškai atitinka jūsų lūkesčius ir reikalavimus. Kviečiame susisiekti su įmone, kad išsirinktumėte sau ir verslui tinkamą tipą, kėlimo grandinės iš Dukranos grupės.

 

- Reklama -

Naujausi straipsniai