2024, liepos 14, Sekmadienis

Kalėdinio siauruko Kalėdų senelis dalyvavo Pabaltijo Kalėdų Senelių sąskrydyje

reklama rubai

Šiais metais Vilniuje įvyko pirmasis Pabaltijo Kalėdų Senelių sąskrydis, kuriame dalyvavo ir VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ Kalėdinio siauruko Kalėdų senelis.

„Siauruko Kalėdų senelis jau atvyko į Vilnių, o netrukus prikaupęs dovanų atvyks į Surdegį, kur šiemet vyks išskirtinė šventinė kalėdinė programa. Švytintis siaurukas visus keliautojus atveš į Surdegio geležinkelio stotį, kur laukia įvairios linksmybės, pasakojimai, Kalėdinių eglučių labirintas ir karštas gėrimas su meduoliais“, – sakė VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius Darius Liutikas.

Pirmąjį Pabaltijo Kalėdų Senelių sąskrydį, kuriame dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos atstovai, suorganizavo šalies sostinės – 700 metų jubiliejų švenčiančio Vilniaus Kalėdų Senelis.

Tarptautinio sąskrydžio metu Seneliai dalinosi darbo patirtimi ir paslaptimis, naujausiomis žiniomis ir įžvalgomis. Kalėdų senelių būryje buvo nesunku atpažinti išskirtiniais Kalėdiniais rūbais pasidabinusį Siauruko Kalėdų senelį.

Sąskrydžio dalyviai apsilankė Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinyje Istorijų namai ir apžiūrėjo veikiančią tarptautinę parodą „Tikėti ar netikėti: sąmokslo teorijos“.

Lietuvos nacionalinio muziejaus Gedimino pilies bokšte, Baltijos kelio salėje buvo iškilmingai pasirašyta Kalėdų Senelių deklaracija, užtikrinanti, kad Kalėdos šiais metais įvyks, tad visi vaikai, laukiantys šventinių dovanų, jų sulauks. Taip pat surengta ir bendra Kalėdų Senelių fotosesija prie Gedimino pilies bokšto ir Vilniaus panoramos.

Primename, kad jau netrukus, gruodžio 2 d. Anykščiuose ir Panevėžyje startuos „Kalėdinis siaurukas 2023“. Švytinčio Kalėdinio siauruko reisai kursuos visą Kalėdinį laikotarpį nuo gruodžio 2 d. iki sausio 6 d. maršrutais Anykščiai – Surdegis – Anykščiai ir Panevėžys – Surdegis – Panevėžys.

Šiemet visi Kalėdinio Siauruko kelionės dalyviai gaus partnerių dovanų. Organizatoriai perspėja, kad bilietų kiekis ribotas, tad kviečia visus nepavėluoti įsigyti kelionės bilietų.

Daugiau informacijos bei elektroninius bilietus galima įsigyti interneto svetainėje www.siaurukas.eu.

- Reklama -

Naujausi straipsniai