Lions
Artėjant Šv. Kalėdoms dažno iš mūsų širdis prisipildo gerumo, noro padėti ne tik patiems artimiausiems, bet ir kitiems. Kalėdos – šilumos, vilties ir tikėjimo metas. Tai magiškas stebuklų laikas, kai gerumu – meile, dėmesiu, atjauta bei rūpesčiu – dalijamasi visur ir su visais.
Panevėžio LIONS klubo nariai intensyviai ruošiasi dalyvauti “Didžiojoje Kalėdinėje Panevėžio mugėje“, kuri vyks gruodžio 17 dieną, Panevėžio universaliojoje arenoje (anksčiau buvusi ,,Cido” arena). Mugė vyks nuo 10 iki 17 val.
Mugės metu panevėžiečius ir miesto svečius kviesime aplankyti mūsų stendą 1 a. fojė, susipažinti, pabendrauti, vaišintis kučiukais ir Augustės mamos keptais gardžiais sviestiniais sausainukais – riešutėliais su karamele bei paaukoti Augustės reabilitacijai. Devynerių metų mergaitei iš Panevėžio, kuri du kartus išgirdo onkologinės ligos diagnozę ir du kartus sėkmingai įveikė ligą po ilgo bei sudėtingo gydymo.
Augustės istorija aprašyta Mamų unijos:
Paaukoti Augustei galima ir į Panevėžio Lions klubo sąskaitą LT637300010002382697, mokėjimo paskirtyje nurodant: „Auka Augustei“
Vienas Jūsų geranoriškas veiksmas kitam, gali pakeisti patį gyvenimą…
Print Friendly, PDF & Email