2024, birželio 12, Trečiadienis

Kalėdinė mugė Vienos rotušės aikštėje

Seniausia ir garsiausia Vienos kalėdinė mugė, kurios tradicijos mena 600 metų senumo istoriją, netrukus sukurs nuostabią kalėdinę pasaką ir mažyliams, ir suaugusiems svečiams.

Viena (OTS). Kulinariniai skanėstai, vaikučiai, kepantys sausainius ir gaminantys kalėdines dovanėles, ryškiai dekoruoto rotušės parko kalėdinė magija – mugė „Vienos kalėdinė svajonė“ kviečia jus praleisti ne vieną jaukią valandėlę rotušės aikštėje lapkričio 15– gruodžio 26 dienomis. Skrudintų kaštonų ir migdolų kvapas, nacionaliniai ir tarptautiniai chorai ir trimitininkai, nuostabios prakartėlės tikrai sukurs šventinę nuojautą, o laimingieji svečiai galbūt net sutiks dovanėlėmis nešiną kūdikėlį Jėzų.

Nesvarbu, ar troškate patirti gyvą kalėdinės mugės žavesį, ieškote vaikams skirtų programų, norite pačiuožinėti rotušės parke ar dairotės kultūrinių renginių – tradicinė Vienos kalėdinė mugė pasiūlys pramogų visiems svečiams. Čia šv. Kalėdų laukimo laikas tampa ypatingas visai šeimai. Mažieji galės kepti sausainius ir ruošti kalėdines dovanėles rotušės „Volkshalle“ salėje. Čia jie taip pat galės išvysti kūdikėlį Jėzų, kuris papasakos kalėdinių istorijų, pakalbins mažuosius ir užsirašys jų kalėdinius norus. O svečiai, trokštantys įvairesnių kalėdinių pramogų, rotušės parke galės pasivėžinti šiaurės elnių traukiamu traukinuku, pasisukti apžvalgos ratu ar senovine karusele. Tradicinė kalėdinė mugė – tai puiki vieta įsigyti jaukių dovanėlių artimiesiems.

Kalėdinė mugė „Vienos kalėdinė svajonė“ vyks Vienos rotušės aikštėje nuo 2019 m. lapkričio 15 d. iki gruodžio 26 d.

Daugiau informacijos žr. www.christkindlmarkt.at

- Reklama -

Naujausi straipsniai